Kaipaamalleni naiselle

Hyvää sunnuntai - iltaa!


Toivoo mies
7175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kiitos.
Voimaannuttavin terveisin marttakerhon naiset.

Äänestä

Mulla on kaapissa T-paita jossa lukee ”Pesunkestävä martta.” En ole martta tai Martta.

Äänestä

Miehelle hyvää sunnuntai iltaa naiselta.

1Äänestä
  • Kiitos naiselle! Olet varmaan jo nukkumassa oletan.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Kiitos naiselle! Olet varmaan jo nukkumassa oletan.

    Laita mesen kautta viestiä, niin asia selviää.

    Äänestä

Täältä kans, automiitin loppuessa.

Äänestä
  • NAPS!NAPS!NAPS!,-D

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hyvää sunnuntai - iltaa!


Toivoo mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu