Varuskuntiin erotiikkahuone

Iltalehti:
"Kapteeniluutnantti livahti vessaan varusmiehen kanssa – Sitten alettiin harrastaa seksiä"

Normihommaahan tuo on, ei mitään outoa. Taannoin sitten yksi tynnyrikasvatti poltti päreensä, kun tupakaveri vemputti peiton alla. Piti oikein käräjille mennä mokoman synnin vuoksi.
Pitäisikö varuskuntiin saada oma tila yksityisyyttä varten?
25154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Varuskuntiin tumputushuone jossa on mahdollisuus katsoa suurelta näytöltä pornoo, lisäksi on tummelia, kortsuja, penisrenkaita, anustappeja, dildoja ja talouspaperia.

Äänestä
  • Voi äipän pikkunen kuvittelee liikoja

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Voi äipän pikkunen kuvittelee liikoja

    En yhtään kuvityeke liikoja, ei tarvii mennä kapiaisen vessaan harrastamaan varusmiehen kanssa seksiä kun olisi siisti ja viihtyisä tumputushuone.

    Äänestä

Onkohan kapteeliluutnantin partneri oikeasti ollut "varusMIES" vai "varusnainen"?.

Äänestä
  • Sun äitis aasi

    Äänestä

-(0 luvun alussa minä kävin ingin eikä tupakaveri pahastunut vaikka heilutin peittoa, hän on istui ja heilutti myös peittoansa

Äänestä
  • No se onkin eri asia jos käy "ingin", mutta puolustusvoimissa on vissiin toinen juttu.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    No se onkin eri asia jos käy "ingin", mutta puolustusvoimissa on vissiin toinen juttu.

    Nämä mu....at täällä hekumoi 😅🤣

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Nämä mu....at täällä hekumoi 😅🤣

    Etkö osannut kirjoittaa "muistelijat"? 👎

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Etkö osannut kirjoittaa "muistelijat"? 👎

    Osui ja upposi kjäh kjäh 😅🤣

    Äänestä

Voihan patjaan tehdä tiukan viillon ja hangata siihen . Muut luulevat että se ryömii unissaan taistelukentällä.

2Äänestä

Laumallinen Thaikkuja tuonne tekemään sitä, mitä parhaiten osaavat. Rahasta tietysti.

Äänestä
  • ” Laumallinen Thaikkuja tuonne tekemään sitä, mitä parhaiten osaavat. Rahasta tietysti.”
    - miehet viihtyvät armeijassa paremmin ihan keskenään.

    Äänestä

Milloin noista intti paikoista tullut kutuluola ? Tumputtajisa peniksen kuvioita tekeviin ns lentosotamiehiin. Naiset antaa vessoissa,mis puolustus asenne,? Nettipornossa. Kamala Korisevan kurin pito hommoin ryhdyttävä. Missä sekin ämmä piileksii kun erotettiinn? Kusisukassa olettaa että on unohdettu.

Äänestä

MTV3 : "Puolustusvoimat jakaa alokkaille 15 000 kondomipakkausta!"
No onhan se hyvä, kun kuitenkin pannaan, niin edes suojatusti. Vähenee tippurien ja ulostebakteerien vaivat.

1Äänestä
  • 15 000 kortsuun kun laukaistaan siemenet min se on aika iso satsi.

    Äänestä

Kumit tukkivat varuskunnan viemärit. Ne tulisi aamuisin kerätä omaan astiaansa ja kuljettaa polttolaitokseen.

Äänestä

Ällös naurioita nyt alkaa jalkapalleroisen kooste yön otteluista, kuten arvasin että tuo Kolumbian joukkue pystyy tukkimaan keskikentään niinétyä rankkareihin menee jos niikseen..

Äänestä

Onko se Tikkakosken penistenkatkoja jo päässyt takaisin palvelukseen?

Äänestä
  • Minun haave on päästä reservin vänrikki! Olis kiva kun on rähinäremmi, se on miehekäs ja antaa auktoriteettia. Vielä kun olisi sellainen komentosauva.

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Minun haave on päästä reservin vänrikki! Olis kiva kun on rähinäremmi, se on miehekäs ja antaa auktoriteettia. Vielä kun olisi sellainen komentosauva.

    Sinun nysälläsi ei juurikaan komennella. Toista se on minun sauvani kohdalla. sillä kun komennan, niin seurauksena on huutoa ja pyörtyminen.

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Sinun nysälläsi ei juurikaan komennella. Toista se on minun sauvani kohdalla. sillä kun komennan, niin seurauksena on huutoa ja pyörtyminen.

    Kysy vaikka mutsilta, jolla on aasi, mersu ja uima-allas ja tilaa ponille!

    Äänestä

  • Anonyymi00024 kirjoitti:

    Kysy vaikka mutsilta, jolla on aasi, mersu ja uima-allas ja tilaa ponille!

    Ai Violetilta?

    Äänestä

On vain yksi osoitus yhteiskuntamme rappiotilasta.

Äänestä
  • No kerro mihin olet sortunut.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Iltalehti:
"Kapteeniluutnantti livahti vessaan varusmiehen kanssa – Sitten alettiin harrastaa seksiä"

Normihommaahan tuo on, ei mitään outoa. Taannoin sitten yksi tynnyrikasvatti poltti päreensä, kun tupakaveri vemputti peiton alla. Piti oikein käräjille mennä mokoman synnin vuoksi.
Pitäisikö varuskuntiin saada oma tila yksityisyyttä varten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu