Nähtiin tänään. Tykkään susta ihmisenä ja arvostan naisena. Oot kiva ja kohtelias. En vain koe että sopisimme yhteen suhteeseen. En halua myös kummallekaan mitään irtojuttua, vaikka välillä siltä tuntuu. Se on miehenä minun pidettävä joku järjestys elämässäni, ja sitä kautta myös muiden, sinunkin onneasi ajattelen.
Noo.. mitä mietit?
Anonyymi-ap
15335
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Olipa hyvä ettei nähty tänään.
No voi vtun vttu.
Ei se mitään, olisin muutenkin halunut salata kaiken jos jotain olisi koskaan ollut(kaan)
Rehellisyys itselleen ja muille on kaiken tärkeintä. Aito rakkaus on vähintä mitä ansaitaan.
Voimme pitää korrektit välillä niin kuin tähänkin asti ilman sen kummempia tunneryöppyjä.
On silti mukava aina välillä nähdä.
Myös arvostan näkemystäsi, joskaan en ole täysin varma olenko samaa mieltä.. On meillä sentään kohteliaat välit, kertoohan sekin jotain molemminpuolisesta arvostuksesta vaikka syvällisempää tuntemusta meillä ei olekaan.
Toivon että löydät oman päivänpaisteesi joka tekee sinut onnelliseksi ja myös hän arvostaa sinua sellaisena kuin olet.
Olet sen arvoinen!
Aivan eli ei ole sulla tunteita.
Ajattelen samalla tavalla joten ihan ystävinä ollaan vai mitä??
Kiva nähdä välillä.
Musta noi on ihan hyvät pakit.
Niin, kaikille parempi sopia etukäteen ettei mitään tuu. Joskus ei haluta mut sit pitää n*ssia ja sitten vasta pakit tuntuisi pahalta.
Ohi,en nähnyt kuin possuja.
Meil on aina hyvät välit.
Mietin mitä sulla on housuissa😋
Ja tiedät mitä siellä on 😉
Täällähän tuokin kannattaa raapustella, eikä vahingosskaan sanoa sille toiselle.
Hieno kirjoitus, mutta pitäiskö sun kertoa tuo sille tarkoittamallesi naiselle? Täältä sen voi omia kuka vain ilman että hän on alkujaankaan perillä ajatuksistasi.