Ja itke jonku toisen perään. En tuu ikinä haluamaan sua kun en pidä sinusta ihmisenä. Olet todella ruma sisältä päin eikä muutenkaan ole minun tyyliä. Tämä ei ole ”kiusoittelua” tai ”flirttailua” vaan ihan totista totta: en ikinä tule haluamaan sinua.
Unohda mut jo
Anonyymi-ap
9259
0Äänestä
Vastaukset 9
Vanhimmat
Jos tällaisia on pakko kirjoittaa, olisi kohteliasta laittaa jokin tunniste.
erosin sillä päästin sinut.❤️ mä tahdon löytää miehen rinnallenni jolle uskallan antautua. sanoittaa kaiken sen tuskan mitä olen kaikki vuodet kantanut ja nyt uudesti syntyneenä olen valmis menemään siihen asti kunnes kuolen mikäli se kaunehin yhteinen sävel löytyy. ❤️🧑🧑🧒
Tunnistetta kaipaa.
Minä olenkin tarkoitettu positiivisuuden energiaksi ihmisille kunhan pääsen negatiivisuudesta eroon.
Tää on niin trolli, kun olla ja saattaa.
😂
No hänellä on paha olla tai sitten hänen elämänsä on tylsää. Hänellä on RAHAA, hän naukkailee paukkuja lukemattoman määrän päivässä, samalla hän kirjoittaa aloituksia tänne omien kässäreiden mukaan, vastailee eri rooleissa. Miksi. Hän on hiffannut, tämän on hänen elämäntehtävänsä. Jotkut keräävät postimerkkejä ja voivat saada muutaman satasenkin niistä. Sensijaan tämä olli, jos hän haluaisi joskus ystävän itselleen, hänen olisi piilotettava kaikki kirjoitukset jonnekin.
Samat sanat olet sairaan mustasukkainen ihminen
En ole lainkaa sinusta mustasukkainen vaikka yrität palstallakin sitä.. olin nuorempana mustasukkainen mutta vaik koska en tiennyt että parempiakin miehiä on tarjolla ja että kaikki miehet eivät petä (kuten sinä). Lisäksi olin täysin kokematon suhteessa.
Sä olit samanlainen groomaaja jo silloin.
Täh. Enemmän sä tunnisteita viljelly kuin mä ikinä.