Bussilla Vieskasta Särkkään ?

Kun haluaa Kalajoen Hiekkasärkille etelästä
tulet iltajunalla Vieskaa, miten bussilla Särkkään ?
Odottaako bussi.
Onko yhteydessä ?
Kokkola- Kalajoki bussiyhteydet ovat harvat ja kehnot.
Voisi olla heinäkuussa yhteyksiä………..
4144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ylivieskassa ei ole busseja,on vain Linjaautoja.

Äänestä

Jos on muodollisesti kaunis RotuNainen, ei tartte kauaa tien varressa liftata, niin kyyti löytyy.

Äänestä
  • Mutta onko komea rotu kuski tarjoamass ??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun haluaa Kalajoen Hiekkasärkille etelästä
tulet iltajunalla Vieskaa, miten bussilla Särkkään ?
Odottaako bussi.
Onko yhteydessä ?
Kokkola- Kalajoki bussiyhteydet ovat harvat ja kehnot.
Voisi olla heinäkuussa yhteyksiä………..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu