Ai että kun on mukava

v i h a t a tiettyä naista! Eihän sillä oo ketään! 🤣🤣🤣🤣🤣
63452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 63

Vanhimmat

Toivon ettei kukaan herkkä tai jotenkin heikolla mielentilalla oleva syyllisty tuosta, tai saa muuta pahaa oloa itselleen. Harmittaa, jos he, jotka muutenkin ovat huonossa jamassa, menevät vain huonompaan. Mielestäni nuo kannattaa jättää omaan arvoonsa. Jokainen on tärkeä, ja kukaan ei ole virheetön. Kannattaa keskittyä kohti hyvää menemistä.

3Äänestä
  • Minulla on semisosiopaattinen huumori, olen siis pilalla kuten nekin eiks jeh?

    Äänestä

  • Anonyymi00055 kirjoitti:

    Minulla on semisosiopaattinen huumori, olen siis pilalla kuten nekin eiks jeh?

    You create this thing with all the attacks i don’t know what to tell ya

    Äänestä

Kannattaisko sun poika mennä hoitoon.

14Äänestä
  • Mahtaa olla melkonen kyynaama

    1Äänestä

  • Kannattaa todellakin, niin olen jo kauan ajatellut!

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Mahtaa olla melkonen kyynaama

    Se on olen kyllä nähnyt hänet monesti

    1Äänestä

  • Mulla ei oo mitään virttä demoni-. loishäätöön heittää tässä tapauksessa

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Se on olen kyllä nähnyt hänet monesti

    Niin että on ollut tällaisia näköhavaintoja, ne onkin tosi relevantteja juu samat kadut samaa dallaamista varten ko muillakin puupäät

    Äänestä

  • Anonyymi00053 kirjoitti:

    Niin että on ollut tällaisia näköhavaintoja, ne onkin tosi relevantteja juu samat kadut samaa dallaamista varten ko muillakin puupäät

    Ja te lähellä- käykää hakeen bepanttenia ihottumiin jo nytten

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Mahtaa olla melkonen kyynaama

    Totta. Ap tietysti täällä katkeruuttaan kirjoittelee naisille kun ei itselleen ole ketään naista saanut.

    Syyt taitaa olla ett joko ap on ihan järkyttävän näköinen rumilus tai sit vaan yhtä typerä siellä ”siviilissä” kuin täällä palstallakin.

    Onko ehkä mielenterveysongelmakin?

    6Äänestä

Tämä yksin tietty nainen ei haluakaan yhtään uutta ihmistä elämäänsä! Tykkään niin paljon yksin olemisesta, kun pääsin eroon eksästäni minun aloitteestani aikoinaan! Ei ole yksikään mies vaatimassa mitään minulta ja se se vasta on ihan parasta elämää! En ikinä halua enää suhdetta kenenkään kanssa!

3Äänestä
  • Ja tällä hetkellä ajattelen, etten jaksa tutustua keneenkään nyt edes ystävyyden merkeissä. Aika näyttää koska taas jaksan. Yksi kauan häirinnyt stalkkeri on vienyt voimat minulta kokonaan!

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ja tällä hetkellä ajattelen, etten jaksa tutustua keneenkään nyt edes ystävyyden merkeissä. Aika näyttää koska taas jaksan. Yksi kauan häirinnyt stalkkeri on vienyt voimat minulta kokonaan!

    Stalkkaaminen on henkistä ja fyysistä väkivaltaa ja se saa ihmisen voimaan todella huonosti ja sellainen ei todellakaan hetkessä unohdu!

    1Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Stalkkaaminen on henkistä ja fyysistä väkivaltaa ja se saa ihmisen voimaan todella huonosti ja sellainen ei todellakaan hetkessä unohdu!

    Vankilaan siitä pitäisi joutua!

    4Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Stalkkaaminen on henkistä ja fyysistä väkivaltaa ja se saa ihmisen voimaan todella huonosti ja sellainen ei todellakaan hetkessä unohdu!

    Onko sulla gubbe joku kiharaperuukki päässä kun vedät masentaville ihmisille tätä roolia?

    Äänestä

  • Joo kai sitä gubbe voi yhellä kerralla lopullisesti leipääntyä tjn?

    Äänestä

  • Anonyymi00050 kirjoitti:

    Joo kai sitä gubbe voi yhellä kerralla lopullisesti leipääntyä tjn?

    Ongelma on edellee siellä missä ongelma on että

    Äänestä

  • Juuri näin samalla tavalla ajattelen. Koska yksin eläminen on valinta menneen ja eletyn elämän kokemuksista viisastuneena. Enää ei voi eteeni tulla kuka tahansa mies vitsailleen. Muistakin tärkeistä ja todellisista syistä johtuen voin todeta näin:
    Jos olet kerran ollut kahleissa vuosikymmen ajan ja kärsinyt tuon elämän jakson tapahtumista ja tavallaan kun olen suorittanut velvollisuuteni yhteiskuntaamme.
    Olen vapaa nainen elämään elämää, juuri sellaista kuin haluan.
    Varmaa on myös, että minulla tai kenelläkään vapaalla kanssa sisarella ei ole velvollisuutta kasvattaa edes sitä yhtä aikuisen kirjoissa olevaa miestä kuka on ohjautunut sivuraiteelle jostain syystä. Elämä lyhyt tai pitkä on jokaisen ihmisen omalla vastuulla ja yhteiskunnan tehtävä. Jokainen vanhenemme vuosien saatossa ja kukaan ei voi estää tätä. Mieli, halut ja tarpeet muuttuvat ikääntymisen myötä.
    Voimia ja uusia käytännön ideoita tarvitsemme jokainen selvitäksemme kohti vanhuutta kun matkaamme. Elämä on jokaisen oma asia ja siihen kuuluvat (he) ihmiset ketkä ovat perhettämme tai niitä ihmisiä keiden kanssa haluamme olla tekemisissä ikääntyessämme. Siihen ei kuulu miehet ja naiset ketkä ovat vento vieraita tai (he) keillä on mielenterveysongelmia, päihdetaustaa tai rikoksia kontollaan.
    Tämä suomi 24 julkinen keskustelupalsta ei ole oikeastaan normaali keskustelu palsta ja hyvinvoivien ihmisten kontaktin alusta. Tämä on pahoinvoivien ihmisten ja sairaiden ihmisten julkinen kaatopaikka suurimmaksi osaksi.
    Ei puhetta sellaista mikä olisi ihmisen mielelle liian häpeällistä kirjoittaa tänne.
    Ja suurimmaksi osaksi kaikki ihmisten omaa syytä ja valintoja jotka ovat osoittautuneet vääriksi. Ei katumusta, ei mitään anteeksi pyydettävää ole kenelläkään ongelma ihmisellä täällä ollut.

    Äänestä

Kamalaa, väkivaltaa.

1Äänestä
  • En suostu minäkään, juu

    Äänestä

Ole tyytyväinen nyt sitten. Mua ei enää aamulla ole.
En jaksa enää tällästä. Selvitä sitten noille lapsille mitä ja miksi näin kävi.

Äänestä
  • Jatkan vielä et aika säälittäväpaska oot joka ei osannut edes kertoa syytä miksi vihaa, ja vielä isompi ja pahempi säälittäväpaska jos sait ajettua tähän jonkun väärän vaan ja ainoastaan koska oletat ja kuvittelet omias.

    1Äänestä

Tämä aloittaja on palstan sairain ja vihatuin. Myös kotikaupungissaan missä kaikki hänet tuntee.

5Äänestä
  • Kerro siitä kotikaupunnista, uskon veli🥱

    Äänestä

  • Anonyymi00043 kirjoitti:

    Kerro siitä kotikaupunnista, uskon veli🥱

    Koko kotikaupungin elämä pyörii tämän vakavan oletetun verkkoväkivallan ympärillä-kö? Höhö.

    1Äänestä

Syy vihaan siis se, ettei tuolla naisella ole ketään? Jo on perin outoa. Ja naurua siihen vihaan yhdistettynä, niin heräsi kysymys, onko sulla mieli miten tasapainossa.

7Äänestä
  • Niin jos ei on vaikka suosituksia ehtiny vielä selaamaan

    Äänestä

Turha poistaa oikeita tietoja. Älkää vastatko näihin tämä ap on naisen tytär joka näitä kirjoittaa. Poliisi on tietoinen.

Äänestä
  • Niin mutta mikä tai mitä tässä melko suppeassa tarinassa se nainen on, juu monet meistä esim äitejä ja tyttäriä on että

    Äänestä

  • Anonyymi00046 kirjoitti:

    Niin mutta mikä tai mitä tässä melko suppeassa tarinassa se nainen on, juu monet meistä esim äitejä ja tyttäriä on että

    Äiti ei ehi puuroa teille keittämään, päätelkää itte välillä

    Äänestä

Pankki virkailijalla kohta häkki heiluu

Äänestä
  • I see i see some random low money hooker?

    Äänestä

Naiselta oli aloitus !

Äänestä
  • Tiedetään. Poliisikin tietää.

    2Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Tiedetään. Poliisikin tietää.

    Minä epäilen joittenki tietämystä välillä

    1Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Tiedetään. Poliisikin tietää.

    Onko heillä iskuryhmä jo valmiina?

    Äänestä

  • Anonyymi00040 kirjoitti:

    Onko heillä iskuryhmä jo valmiina?

    Would say hold your horses ”Kims”.

    Äänestä

Näihin virkailijoihin meidän pitäisi pystyä luottamaan?

Äänestä

Mikä pankki?

Äänestä
  • Kapitalismi on mafia.

    Äänestä

Onneksi hänellä ei ole sua ap. Hän ansaitsee parempaa👍👍

2Äänestä

Eli sua vibubbaa se ettet kelvannut vaan löysi parempia ja monia😆

1Äänestä
  • Kyläpyörälorttomies .. nooh parempaa en nyt sanois😂

    Äänestä

sinä nainen olet minulle kuollut:) tappaisin jos olisin heikko ihminen

Äänestä
  • Tuo kommenttisi kertoo jo että olet heikko

    Äänestä

  • Anonyymi00025 kirjoitti:

    Tuo kommenttisi kertoo jo että olet heikko

    minä voin sen tehdä :) saatan tehdä:) hän saa kasvattaa tubrut ja tiedät sen

    Äänestä

  • Anonyymi00026 kirjoitti:

    minä voin sen tehdä :) saatan tehdä:) hän saa kasvattaa tubrut ja tiedät sen

    Äläs uhoo. Kalikka voipi kalahtaa omaan otsaan. Kunhan kerroin, näin sivusta. En tunne sinua mutta tunnen tuon pahuuden mikä sinusta hohkaa näine aloituksinesi ja itkunaurunaamoinesi. Nyt jäitä hattuun ettei käy pahasti. Hae ammattiapua pikinmiten, se on sinun parhaaksi se.

    3Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Äläs uhoo. Kalikka voipi kalahtaa omaan otsaan. Kunhan kerroin, näin sivusta. En tunne sinua mutta tunnen tuon pahuuden mikä sinusta hohkaa näine aloituksinesi ja itkunaurunaamoinesi. Nyt jäitä hattuun ettei käy pahasti. Hae ammattiapua pikinmiten, se on sinun parhaaksi se.

    Vietiinkö ap,ltä mies..ja siksi katkera naiselle johon miehensä rakastui..eihän se naisen syy ole jos mies kiinnostui hänestä, eikä sinusta. Miksi naiselle kiukuttelet, kun pitäisi miehelle kiukutella. Tunnetko että arvosi on alennettu, kun kuvittelit aina olevasi toista naista korkeammalla ja tipuit luuloinesi alas että mätkähti. Auts, se sattuu, mutta älä jää tuleen makaamaan ja kipuasi pitkittämään. Lopeta itsesi naurunalaiseksi tekeminen, sillä sen sinä näillä surkuhupaisilla aloituksillasi teet.

    Äänestä

  • Anonyymi00028 kirjoitti:

    Vietiinkö ap,ltä mies..ja siksi katkera naiselle johon miehensä rakastui..eihän se naisen syy ole jos mies kiinnostui hänestä, eikä sinusta. Miksi naiselle kiukuttelet, kun pitäisi miehelle kiukutella. Tunnetko että arvosi on alennettu, kun kuvittelit aina olevasi toista naista korkeammalla ja tipuit luuloinesi alas että mätkähti. Auts, se sattuu, mutta älä jää tuleen makaamaan ja kipuasi pitkittämään. Lopeta itsesi naurunalaiseksi tekeminen, sillä sen sinä näillä surkuhupaisilla aloituksillasi teet.

    Niin että aapeeäijä mitenkä- saako joku langan päästä kiinni, minä en

    Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Äläs uhoo. Kalikka voipi kalahtaa omaan otsaan. Kunhan kerroin, näin sivusta. En tunne sinua mutta tunnen tuon pahuuden mikä sinusta hohkaa näine aloituksinesi ja itkunaurunaamoinesi. Nyt jäitä hattuun ettei käy pahasti. Hae ammattiapua pikinmiten, se on sinun parhaaksi se.

    Pahuus hohkaa siis gubbe omasta aloituksestasi, itsesi vastaväittäjä välillä näissä debateissa

    Äänestä

  • Anonyymi00025 kirjoitti:

    Tuo kommenttisi kertoo jo että olet heikko

    Katkera mies

    2Äänestä

tuntemus tuokin ammu laser-guided Hellfire ohjuksella.

Minä yrittäisin auttaa nuoria naisia kun masentaa paljon, hassuillakin jotain, jutuillakin.

Äänestä
  • Parempi etten sano niitten puolesta mitään rumaa

    Äänestä

Nainen on keskustellut tyttärensä kanssa. Tytär ei käy palstoilla omien sanojensa mukaan.

Äänestä
  • Voi jeesuksen pysähys

    Äänestä

  • Anonyymi00034 kirjoitti:

    Voi jeesuksen pysähys

    Älä halveksi, jos et tiedä mistä on kyse.

    Äänestä

Vessakivekö näin kertoo, kuten joku just poistettu provo kertoi. Noloa hoh hoota, oliks palstaäijä sun tekele? 🥱

Äänestä
  • Laitan joskus jopa deodoranttia suihkun jälkeen. Lisäys grow up bro

    Äänestä

  • Anonyymi00032 kirjoitti:

    Laitan joskus jopa deodoranttia suihkun jälkeen. Lisäys grow up bro

    No tehäänkö pikkusen bisnestä niistä alaviistokuvista, tulisitko minun only fan jos sellaista ikinä olisi. Mopo keulii, pyrin minimoimaan

    Äänestä

Onko tämä aloitus nyt sitä ”roposointia”?

1Äänestä

Ketä on hänellä ainakin isänsä siitä jännä järjestelmä kun lapsi on isälleen tämän kokomaailma ei tämä pysty tekemään mitään sellaista jotta isä hänet hylkäisi saattaa huonona päivänä ottaa etäisyyttä ja voi sitä poikaa joka häntä erehtyy satuttamaan ei ole niin pientä kiven napaa ettäkö karkuun pääsisi toivotan onnea silti

Äänestä

En vastaa tällaisiin. Periaatteesta. Enkä itse kirjoittaisi moisia, en naisille enkä miehille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

v i h a t a tiettyä naista! Eihän sillä oo ketään! 🤣🤣🤣🤣🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu