nyt ihan omien ajatustesi perusteella käsityksesi minusta. Olen aivan varma että sulle syötetään ties mitä p#skaa minusta. Tai parasta olisi jos ihan tavattaisiin ja juteltaisiin.
Nainen hyvä, muodosta
Anonyymi-ap
29343
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
En kuuntelisi muita vaikka kertoisivat, en vietä aikaa sellaisten kanssa, älä sinäkään.
..miksi kuunnella ihmisiä, jotka ovat sinullekin vain hyvän päivän tuttuja? Eivät he tunne sinua oikeasti, tai minua.
Hmm, onko jotain mitä en tiedä?
Luotan kahdenkeskisiin hetkiin hänen kanssaan. Se on ainutlaatuista ❤️
Sama! Ja ne ovat todellakin olleet ainutlaatuisia!
No sitä se ois kyllä ollu ees se yks de facto
En vois olla sellaisen kanssa joka pitäis mua noin hölmönä.
Kuha ei mitää kaavaketta lähetä ainakaan
ne silmät saa mut aina tanssiin
Voihan sen noinki muatoilla
Olen kuullut että kuulut juoppoihin ja niihin toisiin. Teette jotain videoita. Ja joo en usko että juopon kanssa tai edes tupakkam.iehen kansss olisin.
Ai pörnövideoita?
Lapsivideoita. Aikuiset naiset ja pikkupojat ei kelpaa.
Ai jotain sairasta pashaa?
Sun mielessä pyörii varmaan jo vähintään kolme? Naiselta jaksamisii
No siitäkähän sinä junnu et tiiä mitähän.
Kerro palstasetä lisää mielenmaisemistasi näille ns janoisille
Tuon käsitin olevan juuri noin! En voi sietää rikollisia ihmisiä ja vielä kauheampaa on se mitä he ovat tehneet!
Ei tuu tapahtumaan enään .
Mun halut sua kohtaan mies on täysin poissa.
Voitko kertoa, mikä johti siihen?
Se on vastavuoroista nimittäin epäilen dinulle syötettävän sitä samaa.
Ei kiinnosta niin ei kiinnosta.
Olet lihava, ja kamala luonne. Siksi en kiinnostunut susta.
Mieheltä
naisen muioto onko pallomainen vasimikä hah joo
Sama se kuka puhuu ja mitä,
Itse olen oppinut kuuntelemaan ihmistä itseään.
Viimeksi kun nähtiin, niin tuli melko sanattomasti selväksi mitä toisiamme kohtaan tunnetaan. Silti ilmeisesti kumpikin pelkää sanoa tietyt asiat..
Just näin.
Miksi olet sellaisten kanssa? Miksi sotket kaivattusi tuollaisiin piireihin. Kuka haluaa elämäänsä pskan jauhia.
Kukaan ei voi syöttää minulle mitään sellaista tietoa, jonka olemassa olon jo tiedän! Olen itse sellainen, että tarkkailen ihmisiä ja sen pohjalta teen arvion siitä, haluanko olla tekemissä hänen kanssaan vai en! Jo se, että joku stalkkaa minua on todella iso miinus ja sellainen kauan jatkuessaan saa inhoamaan stalkkaajaa! Ja mitä kauemmin se jatkui, sitä huonompaan kuntoon minä menin! Selllainen estää kokonaan normaalin elämän ja se kutistaa ihmisen sellaiseen tilanteeseen, että pelko on mukana kaikkialla! Ja on kuljettava avoimilla paikoilla, eikä tule mieleenkään mennä yksin metsään! Kuten vielä ennen stalkkeria tein!