Ostaako joku noita sohvia?

Tehtaan varaston lopetus taitaa olla useita kertoja vuodessa. Huutomerkkiä huutomerkin perään. Mikä tehtaan loppuunmyynti se on kun loppuu tasaisin väliajoin? Huhhuh.
7165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jos niitä lopetettavia tehtaita on niin paljon?

Äänestä
  • Tai lukija synnynnäisesti jostain muusta päihtynyt

    Äänestä

Se on vain mainos että saadaan pöljät ostamaan.

Äänestä

Se on varma, että joku niitä ostaa. Ei ne muutoin vuodesta toiseen tulisi myymään.

Äänestä

Vaihdossa tulleisiin sohvien runkoihin laittavat uudet halpisverhoilut.Voi sitä poloista,joka sinne erehtyy kuikuilemaan.Alkaa vimmattu pakkomyynti ylihintaisilla kalusteilla.Joka ei osaa pitää puoliaan,eikä ole kartalla katuu loppuikänsä,jos erehtyy näiden veijareiden kanssa tekemään kaupat.

1Äänestä

Ja ainakin mainos on tyännä kasarisohvia. En ymmärrä, kuka näihin haksahtaa.

Äänestä

Onko ne niitä "hyviä ja halpoja"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tehtaan varaston lopetus taitaa olla useita kertoja vuodessa. Huutomerkkiä huutomerkin perään. Mikä tehtaan loppuunmyynti se on kun loppuu tasaisin väliajoin? Huhhuh.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu