VTS Xsaran penkit

Erittäin mukavat penkit autossa, mutta se hemmetin natina ja nitinä kun ajaa mutkaisilla teillä. Onko jotain toimivaa kikkaa millä äänet saisi pois?
1413
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

itelläni ainaki hajos kuskinpenkin vasemmanpuileiset kiinnikkeet rungosta, kyselin tuttavaltani maahantuojalta, sanoi et on vts:n merkkivika...

eli kokeile kiinnittää mut älä riko kantoja, perkeleen huonoa laatua ne pultit.

ja jos jaksaa ja viittii voi mennä veholle kyseleen et josko menis merkkivikakorjauksena.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


weedee kirjoitti:

Erittäin mukavat penkit autossa, mutta se hemmetin natina ja nitinä kun ajaa mutkaisilla teillä. Onko jotain toimivaa kikkaa millä äänet saisi pois?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu