Uusi ihastus

Onko sinulla ihan tuore uusi ihastus?
14262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ei. Kun vanha rakastus.

5Äänestä
  • Eipäoo? Nämä ovat aina kahden kauppaa ja nyt en ole kohdannut yhtään kauppakumppania? Peiliin katsomalla senkin syyn paremmin ymmärrän.

    Äänestä

”Hei rakas, olen sinun ihan tuore uusi ihastus!”

Äänestä
  • Mistä lainaus? Vai mitä tuolla tarkoitat?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Mistä lainaus? Vai mitä tuolla tarkoitat?

    Lainaus omasta päästä, kuullosti vaan jotenkin niin hassulta. Kuin uunituoretta leivosta söisi.

    Äänestä

uus tavara on joo. ja sehän on sikäli tosi hyvä asia mun kannalta. ku en ois traumojeni takia koskaan pystynyt naista heittämään enään

Äänestä

isit tykkää et nyt on vaan napattava sit varmaan joku

Äänestä

joka laittaa mut kuriin

Äänestä

Se on se uusi mies. Vanha ihastus kylläkin.

Äänestä

Pikkusen vaa deittailen täs ja katon oisko ainesta. Rakkaus eri.

Äänestä
  • Kerrotko vaimolle deiteistäsi?

    Äänestä

???

Äänestä
Anonyymi00012

Äänestä

Ei. Sama rakkaus. ❤️❤️❤️

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko sinulla ihan tuore uusi ihastus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu