Että irl hakeutuisit koskaan seuraani tai haluaisit nähdä.
En enää usko
Anonyymi-ap
26365
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
olen sulle vain tyynyn humppaaja ärsyttävä tenava jonka piti mieheksi syntyä niinkun muidenkin lapsiesi
että älä sinä jessus maariaa kaipaa ei tule olemaan sun näköpiirissäs
Olet oikeassa.
puhuit kuinka jarilla on onneksi kohta veritulppa varmaan kun on siihen altis no joo kyllähän se jokaisena päivänä oikeassa jalassa vttuilee sitä sais vuosisadan mamma mitä tilas mulle sä olet kuollu nainen, sivusta
Et uskalla
Samanlaisia ajatuksia minulla on sinusta.
En minäkään usko. Miehellä on ollut ties kuinka monta naista sen jälkeen kun tutustuttiin.
Sulla on mies, eli älä syyllistä minua.
Joo siitä eräs pahansuopa haluamme niin uskoa psykedeelisiin uutisiin- sakki saa olla varma
En Uskoa tunne mut en ymmärrä miksi en. Aikuisia ihmisiä ala ketään kartelemaan. Toki hän jännittää minua johtuen meidän historiasta. Mut ei se tarkoita et häntä jotenkin karttaisin.
Ehkä et koskaan uskonut. Uhriutuminen on helppoa.
Ihan samalla lailla aion lähestyä ja hakeutua kuin ennenkin. Mikäli oot sillä hetkellä yksin. Sori siitä.
n>m
hassu juttu vähän kun rakensin pikkulinnuille pöntän, löin peukaloon jotain vasaralla, Ultra Violetti tummansinine väri sormessa, menee pois se aikanaan, kuin ensi vuonna.
sopisit kyllä meidän perheeseen hyvin;)
Tuskin haluan.
juu ei ollu sulle
voisit olla päälläni koska vaan :)
jeop
mä tiiän et sä tunnet paljon;)
En ole tunteideni orja ja näillä tunteilla voisin mennä suhteeseen kenen kanssa hyvänsä ja rakentaa jotain. Olin "liikkeellä" ainoastaan niiden voimakkaiden tunteiden takia!
En hakeudu tarkoituksella, koska et halua.
et sä tätä meidän menoa kestäis
Vaikea sanoa kun en tiedä kuka olet.
Totta.
Voisiko siihen olla jokin syy?
Minä hakeutuisin naisen seuraan, mutta ahdistaa liikaa se kun en saisi mitään sanotuksi. Ja se jos hän torjuisi.