Rakastaisin sua

Mutta tiedän että et rakasta mua... En voi luottaa sinuun... Ihanaa lomaa sinulle...

https://www.youtube.com/watch?v=4FIzDPwXdbI

Rakastan H naista niin paljon...
6216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Uskon,että hän tuntee samoin!

Äänestä

Sitten sun pitää rakastaa toista ja siirtää H naisesi taka alalle.

Äänestä

Oiku kiva hei. Älä musta huoli rakasta vaan ketä tahot.

Äänestä

Jos ei pysty luottamaan toiseen, on perusta rikki, eikä sille kannata rakentaa. Mitä minuun tulee, emme edes tunne oikeasti, joten miten voisimme todella luottaa toisiimme.

Äänestä

Miksi et voi luottaa H naiseen

Äänestä

Palstahomo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mutta tiedän että et rakasta mua... En voi luottaa sinuun... Ihanaa lomaa sinulle...

https://www.youtube.com/watch?v=4FIzDPwXdbI

Rakastan H naista niin paljon...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu