Chuck Norris

Kuulin että kyseinen näyttelijä olisi käynyt Kuhmossa?
20515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Salmonellateltalle oli menossa kun jututin

1Äänestä

Norriksella vissiin kanat ollu mielessä. Liekkö tavannu polovista tai kertausta?

Äänestä
  • Kettusta

    Äänestä

Liekkö tuo Kettunen ees käyny kertaa massa 🤔

Äänestä

Oli kuulema tuo Norris käyny Bomballa nurmeksessa ja hirret oli kunnioituksesta suoristuneet.

1Äänestä

Minä se vain olin. En ole Norris, vaikka kovasti samaa näköä meissä onkin. Kiitos kuitenkin!

Äänestä

Chuckista on ihan omakohtaista kokemusta. Alkoi aukomaan päätään Hotelli Kainuussa ja käytiin talon takana selvittämässä asia. Minä napsautin pari kertaa ukkoa kuonoon ja sen jälkeen se oli selällään. Myönsi, että Kuhmossa on kovia jätkiä. Juotiin sitten salmiakkikossut ja oltiin kavereita.

Äänestä
  • Menittekö sänkyyn lopuksi?

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Menittekö sänkyyn lopuksi?

    Menittekö?

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Menittekö sänkyyn lopuksi?

    Vain zpeba Vvaishasen kanssa

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Vain zpeba Vvaishasen kanssa

    Ok. Kiitos tiedosta.

    Äänestä

John Wayne oli kans pajakkakoskella kalassa.Valitti kun James Dean ei ollut päässyt mukaan muilta kiireiltä.

Äänestä

VOE ETTÄ ! Nyt torille !

Äänestä

Ei voi tietää, mutta hän kuoli tämän vuoden keväällä

Äänestä

Chuck on nykyään kolmantena osakkaana Elviksen ja Jimmy Hoffan hampurilaisbaarissa Havaijilla. Tosin eihän sitä tiedä, onhan tuo voinut lomalla poiketa vaikka Kuhmossa.

Äänestä

Oli kyllä 70-luvun lopulla työväentalolla näyttäytymässä, muistaakseni..

Äänestä

Jeesus istui Pajakka kosken rannalla ja pesi varpaitaan. Aikoi jatkaa kohti Sotkamoa, kun ei liftillä pääse .

Äänestä
  • Menittekö sänkyyn lopuksi?

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Menittekö sänkyyn lopuksi?

    Aluksi mentiin ja sitten erottiin, kun kävi vetämättömäksi

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Aluksi mentiin ja sitten erottiin, kun kävi vetämättömäksi

    Ok. Kiitos tiedosta.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuulin että kyseinen näyttelijä olisi käynyt Kuhmossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu