Haluan vain hänet. Miehen joka sytyttää jotain minussa.
En halua sinua
Anonyymi-ap
23283
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Pysy vahvana jormahannele uskossasi.
En ole kaksineuvoinen..
Jormahannele on varmaan synonyymi gubelle eli naisena esiintyvälle tärkeisiin keskusteluihin innostajalle?
Sinullahan on jo hänet ja olen hyvilläni puolestasi. Kuin hänelle.
Haluan t miehen. Sivusta
T mies haluaa itsensä 🤔
Laitoin tykkää koska on upeaa että joku haluaa t m eikä "minun" miestäni.
Kyllä minut saa. - kans sivusta
Kun on jakovaraa niin ei ole väliä kuka milloinkin.
Onko tämä jakovara sellaista millä miehet yrittää sheimata naisia joilla ottajia olisi, ja heillä itsellään ei flaksi käy kuin jouluna ja silloinkin vaivalloisesti?
Liikkuuko ne pöllityt autot sulla ollenkaan?
Liikkuu liikkuu, samaan tapaan kuin se onneton yksi aivosolusi puolelta toiselle..
Mitä ilmeisimmin naisena esiintyvän aloittajan aloituksiin uliseminen on tuottavinaan tällaista ”tietoa”. T naiselta
Esittää.
Mikähän superteoria tyhjäpäällä on tällä kertaa guben aloituksesta?
Olispa sul ne viestit talles mihä ilkeyksiä laitoit niin siitä selviäisi tyhmä oot
Olen varmaan liian arka naiselle. Minun kanssani pitäisi olla liian ymmärtäväinen ja lempeä. En edes ansaitse semmoista lempeyttä.
Kunpa ymmärtäisit, että tuonkaltainen aloitus on ihan yhtä tyhjän kanssa anonyymipalstalla. Kukaan ei tiedä kuka ”sinä” on. Kukaan ei tiedä kuka ”hän” on. Kukaan ei tiedä kuka ”minä” on. Pelkkää sielutonta teatteria.
Luulen, tai tiedän, että ymmärryskykyni ylittää toisinaan tavallisen basicmiehen kapasiteetin melko kirkkaasti..
Meinaatko aloitusobsessiivinen setämies että sinun jokellus vaikuttaa jollain tavalla johonkin kun otat kantaa tähän naista esittävän teatteriin? T naiselta
no minä olen nainen, jotkut naiset eivät ymmärrä että naiset ovat naisia, vaikka eläisivät omille unelmilleen ja suunnitelmilleen ja saavat asioita rehellisesti ilman miestä tai miehen kautta. tämä on jo surullista.
sääliksi käy nämä naiset jotka luulee omien unelmien toteutuvan jotka ovat vuosia tallonert muiden naisten unelmia. estäneet kaikkea, hakanneet ja tuhonneet kaikkea.
Ehkäpä sun pitäisi kertoa siitä hänelle itselleen kenties saat tietää mitä mieltä hän on sinusta