Olisin liian ruma ja lihava sulle

Faktoja tiskiin vain. En masentele, nämä ovat vain faktoja.
33360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 33

Vanhimmat

Älä esiinny toisina sinä kateellinen nainen

10Äänestä
  • En esiinny toisina. 🙄

    Äänestä

  • Mikä sekoiluvastaus tuo nyt on? 😂

    1Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    En esiinny toisina. 🙄

    Oot todella tyhmä jos kuvittelet ett toi sun trollialoitus menis läpi. Ja vinkkinä muuten ett jos oot jollekin naiselle noin sairaan kateellinen ett yrität trollata ja saada mielihyvää tällasella niin mee jo psykiatrille oikeesti. Oot ihan seko!

    1Äänestä

Tää ei tosiaan ole multa. Tuntuu että joku mustamaalaa.

4Äänestä
  • Tämä on aivan selvä ett joku mustamaalaa ja luulenpa ett on Ap on nainen joka haluu trollata jotakuta.

    1Äänestä

No kiloja saa pois jos haluaa. Ulkoista näköä voi aina duunailla, sisäistä luonnetta ei niinkään.

5Äänestä

Ei pidä paikkaansa.

Äänestä
  • Minusta tuntuu siltä, koska hän on itse niin komea, ainakin minun silmiin ihan tosi komea mies.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Minusta tuntuu siltä, koska hän on itse niin komea, ainakin minun silmiin ihan tosi komea mies.

    Tääkään ei ole multa. Mä oon ainakin ihan tavis nainen. Komeus js kauneus on katsojen silmissä.

    3Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Minusta tuntuu siltä, koska hän on itse niin komea, ainakin minun silmiin ihan tosi komea mies.

    Itse asiassa komeat / kauniit ihmiset arvostelevat vähemmän ihmisten ulkonäköä, koska he eivät välttämättä pidä siitä, että ihmiset näkevät heidät niin pinnallisesti.

    7Äänestä

Muista hyvä ihminen rakkautta ei tarvitse tai pidä ikinä kerjätä. Se tulee luoksesi valitsee ja hyväksyy sinut sellaisenaan jos se on aitoa. Älä ikinä alenna itseäsi kenenkään takia. Kukaan ei ole sen arvoinen.

8Äänestä

Tästähän on keskusteltu..ihana oot, luonnollisen kaunis.

Äänestä
  • Sitähän sanoin sinulle ja en koskaan puhu turhia sanoja, olen varmaan ytimykkyyden mestari.

    Äänestä

en innostu pulskista mut toki jos luonne on sika hyvä niin miksei. oon hyvin rehellinen anteeksi jälleen

Äänestä

ehkä laittaisin sut salille ja lenkkeilemään eka puol vuot et vähän lähtis tippuu painos

1Äänestä

Jotakuinkin. Kyllä omasta miehestä pitäisi kostua ilman apuvälineitä

Äänestä
  • Siis puhutteko täällä nyt siitäkin, mistä kostun ja kuinka paljon? Siinä ei ole mitään vikaa. Enempää en kerro. Senkin perverssit!

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Siis puhutteko täällä nyt siitäkin, mistä kostun ja kuinka paljon? Siinä ei ole mitään vikaa. Enempää en kerro. Senkin perverssit!

    Varmaankin puhuvat miehestä joka aloittajakin on käytännössä

    1Äänestä

Ihan sama miltä näytän en ole tarjolla!

4Äänestä
  • Heh… älkää pistäkö sanoja mun suuhun. Nää on henkilökohtaisia asioita. Ei kuulu muille, paitsi yhdelle ehkä kuuluu.

    Äänestä

Et koskaan saa sitä naista usko jo.

5Äänestä
  • Onpas täällä monella mielipide asiaan. 🤨

    Äänestä

  • Onko sinulla teepaita, jossa lukee noin ja auttaako se sinua jotenkin.

    1Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Onpas täällä monella mielipide asiaan. 🤨

    Jengi tietää kenen nainen hän on

    Äänestä

  • Anonyymi00024 kirjoitti:

    Jengi tietää kenen nainen hän on

    Ihan kun joku jengi voi päättää kenenkään elämästä, aika äkkiä on entinen jengi.

    5Äänestä

  • Anonyymi00025 kirjoitti:

    Ihan kun joku jengi voi päättää kenenkään elämästä, aika äkkiä on entinen jengi.

    Ei päätä mutta tietää. Hän ei ole kenenkään.

    Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Ei päätä mutta tietää. Hän ei ole kenenkään.

    Hyvä. Koska jos Suomessa aletaan kidnapata ihmisiä tai ottaa ihmisiltä itsemääräämisoikeutta, se on niin suuri rikos, että se toiminta nähdään kansakunnan vihollisena, jota vastaan käytetään tarvittaessa jopa Suomen armeijaa. Itsemääräämisoikeus on Suomessa pyhä ja rikkomaton.

    6Äänestä

Nuorempi mies, ei haittaa minua sinun painosi,tietenkin jos laihtuisit alipainoiseksi olisin huollissani.

Äänestä

Lopettakaa valitus... omansa ovat toisensa ottaneet. Ette voi sille mitään.

5Äänestä

Missä menee kauniin ja ruman raja?

Minä en käytä ihmisistä ruma sanaa, jokin auto tai esine voi olla ruma mutta ei ihminen.

4Äänestä

Kuka kenelle niin kai jos susta kerran itsestä tuolta tuntuu mihin kaikkeen itsetunnon puute voikaan vaikuttaa haitallisin vaikutus on se miten vaikuttaa minä kuvaan siihen kuinka ihminen itse näkee/kokee itsensä

Äänestä

Et ole. Vääriä faktoja. Tiedät kyllä, että ei mitään tuollaisia ajatuksia.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Faktoja tiskiin vain. En masentele, nämä ovat vain faktoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu