Sulla on niin vtusti kaikkia sääntöjä

Anonyymi-ap

Kaikki pitää mennä oppikirjojen mukaan. HUOH. Hölläisit joskus edes vähän.

8

146

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Muuten ei kuule tiliä olisi tehty ihan saatanasti...

      • Anonyymi00002

        Joojoo. En nyt tarkottanut työjuttuja.


      • Anonyymi00003

        Luuletko minua aloittajaa joksikin toiseksi?


      • Anonyymi00008
        Anonyymi00002 kirjoitti:

        Joojoo. En nyt tarkottanut työjuttuja.

        Työllä kukaa mitää tiliä teheny oo...


    • Anonyymi00004

      Kunpa kerrankin menisi edes lain mukaan.

    • Anonyymi00005

      Jos loogisuutta ja älyä on joutunut käyttämään työelämässä ja muutenkin, osaa ottaa asioita huomioon kuin shakinpelaaja.

      • Anonyymi00007

        Onko tapanasi haukkua tuntemattomia. Et tasan tarkkaan tiedä millainen ihminen olen. Olen narsistin vastakohta, epäitsekäs ihminen, joten mitähän tuohon nyt sanoisi.


      • Anonyymi00009
        Anonyymi00007 kirjoitti:

        Onko tapanasi haukkua tuntemattomia. Et tasan tarkkaan tiedä millainen ihminen olen. Olen narsistin vastakohta, epäitsekäs ihminen, joten mitähän tuohon nyt sanoisi.

        Vaikka minulla on älyä ja logiikkaa, on myös rutosti luovuutta ja osaan ilmaista itseäni ja tunteitani miehenä selvästi keskimääräistä paremmin monella tapaa. Jos joku haukkuu tuollaista kylmäksi luonteeksi niin miten sitten muut miehet.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      134
      847
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      43
      619
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      21
      558
    4. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      110
      533
    5. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      525
    6. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      522
    7. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      41
      463
    8. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      33
      461
    9. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      438
    10. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      22
      397
    Aihe