elämä alkaa ja loppuu

kiva kuolla jonain ainakin herätin ajatuksia kysymyksiä katseita


<3

toisessa tapaan rakkaani. rakastan sua hiljaa.
583
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mä olen oikeestaan tässä elämässä saanut jo kaiken :D alotin niin nuorena <3 kun puhun että olen mummu niin olen mummu <3 kuolen kun kuolen

Äänestä

oon onnellinen noista raketeista 🤣❤️ hulluuteen ja takas 🤣❤️

Äänestä
  • Kuplamuovi on ainoo kaveris. Ruiskujes lisäks. -sivu

    Äänestä

oli teillä aikamoinen mama

Äänestä
  • "Ellin matopussi".

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kiva kuolla jonain ainakin herätin ajatuksia kysymyksiä katseita


<3

toisessa tapaan rakkaani. rakastan sua hiljaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu