itsekin, voisitteko muka hyväsyä elämäänne ihmisen, joka on stalkannut teitä yli kymmenen vuoden ajan! Minä en pysty ja sanon sen hänelle suoraan jos hän vielä kerrankin lähestyy minua! Pidän vain 70v miehistä ystävyyden merkeissä, mutta nyt minulla ei ole minkäänlaista jaksamista tutustua keneenkään! Ällötti ne kaksi homoa, jotka istuivat bussissa minun edessäni!
Vastaukset 2
- Anonyymi00001
No ala etsimään yli 70v. miehistä ystävää! He ovat lepposta seuraa ja varmasti monet valmiita tutustumaan sinuun. Huoltsikalla on näitä pappakerhoja, ei muuta ku mukaan vaan!
- Anonyymi00002UUSI
Homot sopii telkkariin, eivät tosielämään..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.521368Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt181053- 93987
- 77683
- 37678
- 27490
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.18464- 26451
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?53450Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?
Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h30423