Pari juttua tästä ajasta selviämiseen

Anonyymi-ap

Miksi viranomaiset eivät sulje tätä saksalaistaustaista chattia, sen kauttahan tätä koko hulluutta pyöritetään. Ei siellä pidä käydä, se on saatananpalvelijoiden pyörittämä, sieltä tarttuu pahuus. Ottakaa psyyken lääkkeenne, jotka sitä tarvitsevat. Sitä saattaa tarvita niinsanotut terveetkin Vihan ajasta selvitäkseen. Tajunnan taso nousee, jää henkivallat pois. Se on kuuriluontoinen, sen voi lopettaa parannuttuaan. Se on siis parantava lääke , ei hoitava.

Miksi viranomaiset eivät toimi, Ruotsissa viranomaiset lopettivat koko hulluuden alkuunsa. Miksi viranomaiset eivät ota tekijöitä kiinni?

4

<50

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Ikävä todeta, että S-24:sen henkilökunta on yksi Vihan ajan pyörittäjistä. Eihän se näin pitänyt mennä, tämä hankittiin alustaksi, missä asioista voi kertoa ilman sensuuria. Te poistatte asiallisia viestejä, joissa pyritään tilannetta korjaamaan.

    • Anonyymi00003

      Tosiasia on, että Vihreät ja saatananpalvojat pyörittävät tätä toimintaa ainakin öisin. Yksi keskeinen tekijä on Naisasialiike Unioni, jonka juuret on Saksan terrorismissä, Baader-Meinhof ryhmässä. Heidät poistettiin häiriöiden vuoksi Suviseuroista VIRANOMAISVOIMIN.

    • Anonyymi00004

      Miksi tulette tänne kun tämä niin paha paikka kerran on?
      Menkää ja pysykää pois näin pahasta paikasta, jos tämän kerran sellaiseksi koette!

    • Anonyymi00005

      AI:n vastaus kysymykseen, onko Suomi24 saksalaistaustainen chat:

      "Ei ole, Suomi24 (mukaan lukien sen chat- ja keskustelupalvelut) on täysin suomalaistaustainen verkkopalvelu.Sivuston taustasta ja omistushistoriasta on hyvä tietää seuraavat pääkohdat:Alkuperä: Palvelun perusti alun perin ruotsalais-suomalaisen tietoliikenneyhtiön osana toiminut Telia InfoMedia vuonna 1998. Aluksi sivusto tunnettiin nimellä Sirius, mutta se nimettiin pian uudelleen Suomi24:ksi.Omistushistoria: Vuosien varrella sivustolla on ollut eri pohjoismaisia omistajia. Pitkään sen omisti tanskalaisen mediakonsernin suomalainen tytäryhtiö Aller Media. Palvelulla ei ole missään vaiheessa ollut saksalaista taustaa tai saksalaisia perustajia.Nykyinen omistus: Palvelu palasi täysin kotimaiseen omistukseen, kun suomalainen digitaalisiin alustoihin erikoistunut City Digital Group (nyk. City Digital Oy) osti sen.Sekoitatko mahdollisesti Suomi24:n johonkin toiseen palveluun, vai liittyikö kysymyksesi johonkin tiettyyn chatissa liikkuneeseen huhuun?"

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1318
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      667
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      619
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      47
      563
    5. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      559
    6. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      38
      539
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      528
    8. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      70
      521
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      176
      468
    Aihe