Että mulla on pakkomielle ihmisestä. Minkäs sille kuitenkaan mahtaa. Jos yritän olla olematta pakkomielteinen niin se vain pahentaa asiaa.
Ei se ole normaalia
Anonyymi-ap
28269
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Mulle tulee yks Heli mieleen joka aina ollut kateellinen mulle kaikesta. Elämästä, miehistä kaikesta. Katkera akka johin katkaissut välit.
Juu sekin. Varmaan siitäkin oot kateellinen. Jätä mut hullu rauhaan.
Olen sairas joo. Niin varmaan.En niin sairas et tämmöisiä aloituksia tekisin. Ap on sairas.Typerä trolli.
Justhan mä kerroin että eräs Heli oli. Eikö täällä ole tarkoitus keskustella aiheesta?
Miksi tietäisi anonyymipalsta ei tarvii tietääkään. Kirjoitit muuten tuon aloituksen niinkuin kertoisit itsestäsi. Oletko siis mies?
Miksi laitat tänne toisten nimiä? Ei sulle ole kukaan, ei varmasti kukaan Helikään kateellinen. Mustamaalaat keskustelupalstalla nimen kanssa ihmisiä. Mistä sulle mukamas voisi olla kateellinen? Poliisille lähtee nämä maalitukset.
Miksi ei Suomessa monta Heliä. Ei siitä kukaan tunnista. Pistä vaan sinähän täällä maalitat jotain. Voi kuule mun elämässä paljon kadehtivaa.
Selitä sitten poliisille.
Voitko laittaa myös sinun oman nimen tänne?
Sanotaan sitte vaikka Erjaksi häntä. Jos se on sulle helpompi keskustella aiheesta?
Oletko sinä Elisa?
Mitä mä selitän mistä. Ethän sä ole Heli vaan mies jos aloitus oli miehestä. Mun kavereissakin ollut 5 Heliä kukaan ei tiedä ketä tarkoitan.
Voin se on Anniina.
Ei serkkuni on Elisa.
Taitaa olla Elisa.
Ketäs Elisaa sä maalitat?
Niitä varmaan kiinnostaa 😂
Kiinnostaa tietenkin yksityisyyden loukkaus, joka on rikos.
Ketäs Heliä sä maalitat?
Kenes yksityisyyttä tässä loukataan. Anonyymi kertoo et joku Heli ollut joskus hänelle kateellinen. Aloittaja sanoo ettei ole Heli. Vaan on mies tai maalittaa miestä. Ja väittää anonynyymiä Elisaksi?
Ei sulle vammaselle skitsolle vaikuta selittää. Et tajua mitään, vaikka vääntäis ratakiskosta.
Oltiin yhtä aikaa ala-asteella. Se oli tosi kade mulle. Mulla oli hieno penaali ja kouluin söpöin poika Erno oli ihastunut muhun.
Noh non tuo kyllä kunnianloukkaus.
Kerro sitten poliisille tarinoitasi. Toivottavasti sulla on edes vpn käytössä.
Tietenki kerrotaan. Ei se mitään suojaa. Miks sulla on et kait tee jotain laitonta?
Heli ei ole yksityistieto. Helejä on Suomessa n.16 175.
Riippuu asiayhteydestä onko yksityistieto. Jotain Heliähän tuo tuossa kuitenkin maalitti.
Ei se kyllä riipu. Tuosta ei voi tunnistaa yhtään ketään. Mut aloittajan tunnistaa samaksi joka täällä riehunut. Kokeilin vaan kepillä jäätä nimen suhteen. 😂