Mä irroitan nyt otteeni sinusta, oon tehnyt sitä jo monta päivää mutta nyt se on lopullista. Vaikka olihan meillä kivaa silloin. Mutta kun kaikki on mahdottoman mahdotonta ja niin päin pois niin olkoon se kaikki taas vain kivana muistossa mielen sopukoissa :) . Jos näemme jossain, pidän matalaa profiilia, sun ei tarvi hötkyillä eikä pelätä mua. Sydämessäni olet silti aina, omalla tavallasi <3 . Toivottavasti minullakin on edes pienen pieni paikka sinun sydämessä eikä se kaikki ollut vain valhetta ja kaunopuheita.
t. sinua nuorempi nainen
t. sinua nuorempi nainen
Vastaukset 21
Vanhimmat
Kauniisti hoidettu lopetus palstan kautta. Loppumisesta olen eri mieltä. Ensin pitää jotain alkaa ennenkuin voi loppua. On myös erittäin helppoa olla minusta nuorempi nainen.
Huti meni taaskin sun oletus .
Minä en ole tätä kirjoittanut.
Tuntuu pahakta kun jatkuvadti kuviyelet minut jokaisen kirjoituksen taakse .
Terveisin se jolta luulit tekstin olevan ...
Joku todella pilaa muiden välejä täällä
Ehkä ihanntahallaan .
Epäilen guppe t naista.
Nainen sivusta
Kyseessä on lähinnä vain omien tunteiden läpikäyntiä ja "lopetusta", ei meillä ole koskaan mitään varsinaisesti ollutkaan mikä olisi alkanut tai loppunut. Eikä voi tulla olemaankaan. En vaan jaksa tällaista enää, vie liikaa energiaa ja ihan turhaan pitkällä aikavälillä. Pitää päästää kunnolla irti, vaikka toinen siellä jossain sydämen sopukoissa aina olisikin. En osaa avata paremmin. En ole jättämässä tai unohtamassa häntä vaan ns. hölläämässä otetta.
Teillä on ollut kivaa yhdessä, mutta jätät hänet palstalla??? 😂
Omassa mielikuvituksessa on just niin kivaa kun itse päättää.
Jep kiitosta vaan ai mistä
Heippa, kuka ikinä oletkin. 😊
Aloittaja taitaa olla joku mustasukkainen mies 😂
Miksi juuri mustasukkainen mies?
Voi se olla nainenkin.
Tai jopa se j mies ihan itse 😁
Harmi kun ei voi selittää tarkemmin asiaa täällä kellekään. Mutta jotkut ehkä tajuaa jos ja kun ovat lukeneet joitakin aloituksia täällä nyt ainakin parina päivänä. En siis tiedä että onko kuinka pitkään niitä on ollut kun en ole ollut täällä pahemmin viime aikoina. 🙃
Mustasukkainen naine se on .
Joka vielä visiin joku J miehen lähipiiriläinen
Sivustä
Esittää toista hrnkilö tahallaan jatkuvasti
Olen huomannut saman ja joutunut itsekin hänen kohteeksi. Onneksi mun välit on pysynyt hyvinä Jiin kanssa. Epäilen, että kyseessä on nainen jonka nimi loppuu eehen.
Sitä minäkin epäilen!!
Hei sanon. Ajattelen olevani yksi J jolle aloituksia osoitetaan. En ole tehnyt yhtään aloitusta yli vuoteen. Tiedän kyllä että naisia halventava, toinen J mies on ahkera aloittaja, joka maalittaa myös minua, eikä useinkaan kovin hyvässä tarkoituksessa.
👋🏻🧔🏻♂️🤚🏻
🐸👔
"Jokisen eväitä". Ei sua taida morjestella kukaan Muukaan. -sivu
Toivotaan, että jiimiehille osoitetut viestit vähenevät, tai vielä parempi loppuvat kokonaan. Ihmissuhteet hoidetaan in real world (IRL).
Sivullinen.
Ainakin itse olen näin tehnyt. Enemmän kasvotusten ❤️
Juuri sellaista J-mies kaipaa ❤️
Kuinka paljon nuorempi nainen olet ?
Enemmän kuin kaksi, vähemmän kuin viisi!
Huh, meni suoleen aloitus.