Hetken näkemättä

Kyllä sinä järkiisi tulet kun olet hetken minua näkemättä, sillä eihän tällaiseen renttuun kukaan oikeasti ihastu ... vain hetken mielenhäiriö.
-purjehtija-
388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

rehellinen rauhallinen isi tarvitaan ei mitään sekoilua

Äänestä

tääl on jo aika isot persoonat viihtymässä

Äänestä

Mä menetin järkeni lopullisesti kun näin hänet taas. En muistanut edes että on niin komea ja iso sekä pitkä. Tunsin itseni pikkutytöksi lähellä 🫣

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kyllä sinä järkiisi tulet kun olet hetken minua näkemättä, sillä eihän tällaiseen renttuun kukaan oikeasti ihastu ... vain hetken mielenhäiriö.
-purjehtija-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu