Esko Eerikäinen lopetti testosteronit kesäksi - Tämä ikävä vaikutus iski heti

8

350

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      "Taustalla on sekä ikääntyminen että nuoruuden virheet.

      -Koska minulla on niin alhainen testosteroni itselläni, johtuen monista seikoista: iästä, ja siitä, että nuorempana Hunks-aikoihin käytin väärin kaikenlaisia testosteroniaineita ja muita, Esko Eerikäinen selittää."

      Tuosta pisteet Eerikäiselle kun rehdisti myöntää nuoruuden steroidien käytön vaikuttaneen asiaan.

      Tässä varsinkin nuorille infoa miksi steroideja ei pitäisi alkaa käyttämään.

      https://www.potilaanlaakarilehti.fi/uutiset/anaboliset-steroidit-kutistavat-voimailijoiden-aivoja/

      https://www.is.fi/yleisurheilu/art-2000000275376.html

      • Anonyymi00002

        Näinkö vähän steroidien haitta ja sivuvaikutukset ihmisiä kiinnnostaa että kukaan ei edes kommentoi asiaa?


      • Anonyymi00007
        Anonyymi00002 kirjoitti:

        Näinkö vähän steroidien haitta ja sivuvaikutukset ihmisiä kiinnnostaa että kukaan ei edes kommentoi asiaa?

        "Kaikki mulle heti nyt" -sukupolvea ei kiinnosta kuin välittömän tyydytyksen tuovat asiat. Tämä maailma on sairas, tämä sukupolvi on täysin sairas. Eletään kuin ei olisi huomista.


      • Anonyymi00008
        Anonyymi00007 kirjoitti:

        "Kaikki mulle heti nyt" -sukupolvea ei kiinnosta kuin välittömän tyydytyksen tuovat asiat. Tämä maailma on sairas, tämä sukupolvi on täysin sairas. Eletään kuin ei olisi huomista.

        Tuo on totta, kaikki pitäisi saada samantien, eikä yhtään mietitä miten jotkut asiat vaikuttavat tulevaisuudessa.


    • Anonyymi00003

      Sehän on niin yleisesti tiedetty asia— mitä sitä kommentoimaan.
      Steroidien käyttö on näiden ulkonäkökeskeisten tollojen hommia, turha niidenkään on keski-ikäisenä ulista kun eivät viitsineet ajoissa kaikkia vaikutuksia tutkia.
      Tyhmyydestä sakotetaan.

      • Anonyymi00004

        Todella moni nuori ei tiedä aineiden sivuvaikutuksista tai sitten ajattelevat että ei ne itseen osu, ja seuraavat jotain roinaavia somebodareita ja alkavat sitten itsekin roinaamaan.


    • Anonyymi00005

      Harrastaako vaakamamboa kenenkään kanssa ..mies,joka pitää naurettavia hattuja kun ei kestä,että hiukset harvenee ja maalaa kyntensä monella värillä,sori mutta kai martsu oli se, joka hommassa onnistui kun vissiin luuli saaneensa kultakimpaleen .Hormonien haitoista tietää jokainen ja jos ei tiedä niin on tavan tyhmä

    • Anonyymi00006

      Roinaaminen nostaa estroja, sen takia joillekin roinaajille tulee jonkinlaista naismaista käyttäytymistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      370
      1674
    2. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      114
      1256
    3. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      129
      1201
    4. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      142
      1079
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      25
      944
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      852
    7. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      57
      611
    8. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      168
      597
    9. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      112
      537
    10. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      18
      510
    Aihe