Nainen rikastettiin kuntopolulla

Ullatus etteivät Fat ja Koukku kommentoi.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Vihervassarit arvostavat näitä ihania pelihetkiä.

Äänestä

Kun lähi-itä ja Afrikka tulivat kylään.

Äänestä

SDP:n äänestäjä.

Äänestä
  • Persut ainoastaan 💩.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Persut ainoastaan 💩.

    Minä äänestän aina ps. On ainoa puolue, joka ajattelee ja toimii suomalaisten hyväksi. PS. ei jaa rahaa ulkomaille. Sinne mihin SDP niin mielellään sitä jakaa. PS. ei myöskään hyväksy haittamaahanmuuttoa.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Persut ainoastaan 💩.

    Tuskin tää hyökkääjä oli persu. Tais olla viher vasemmiston lemmikki. Miten kauan ollut täällä kulttuuria rikastamassa.

    Äänestä

Jos Koukusta tulee ministeri, on Suomi tuhottu. Levittää isopäisille afghaanimiehille punaisen maton.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ullatus etteivät Fat ja Koukku kommentoi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu