Manipulointi on mukavaa,

saa toisen tuntemaan olonsa seonneeksi.
”luulet vain, älä nyt viitsi, mikä on jne ”

m
594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ainakö pärse auki

1Äänestä
  • Köyhä se on 🤣🤣

    1Äänestä

😆😆

1Äänestä

Kuule, sinä manipuloit minua! Siltä minusta tuntuu!

1Äänestä
  • Huom! Tääl o nää kiusaajat, eli tarkkana pitää olla ettei omi. Varsinkaan vääriä!

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

saa toisen tuntemaan olonsa seonneeksi.
”luulet vain, älä nyt viitsi, mikä on jne ”

m

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu