Samanlainen vaikuttaa olevan kuin Maisa Torppa oli ennen siis Milla vaikuttaa.

Anonyymi-ap

Samanlainen vaikuttaa olevan kuin Maisa Torppa oli ennen siis Milla vaikuttaa. Haluaa julkisuuteen. Johanna Tukiaisen avulla se onnistuu helposti, mutta se ei olekaan mitään positiivista julkisuutta.

Millan nykyinen eli Johanna Tukiaisen ex kihlattu EI ansaitse sitä edes, että hänen nimensä täällä kirjoitetaan.

Petteri ja käärme on Johanna Tukiaisen ex kihlattu.

Käärme on Milla ja Rotta

Milla vaikuttaa samanlaiselta kuin Sofia Belórf on/ oli.

4

<50

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Maisa Torppa tajusi, ettei halunu enää olla julkisuuden henkilö

    • Anonyymi00002

      Johanna sanoo Joonaksen muun muassa suudelleen toista naista omissa kihlajaisissaan sekä laittaneen paikkoja remonttiin. Johanna Tukiainen on tulistunut ex-ystävälleen Milla Säilynojalle, joka taas muistuttaa, ettei strippari ja prostituoitu ole sama asia. Toukokuussa Johanna ja Joonas järjestivät kihlajaisjuhlat, joista tuli kohtalokkaat. Juhlat päättyivät nimittäin siihen, että Johanna, Joonas ja Johannan ystävä Milla Säilynoja nukkuivat kaikki samassa sängyssä. Joonas ja 41-vuotias Milla eivät kuitenkaan saaneet unen päästä kiinni, vaan lähtivät tekemään vessaan maailman kauneinta asiaa Johannan nukkuessa. Joonas Mäkäräinen ehti olla Johanna Tukiaisen kanssa kahteen eri otteeseen kihloissa alle puolen vuoden aikana.

    • Anonyymi00003

      Sanokaa mitä sanotte, mutta Maisa Torppa on Suomen kaunein nainen ♥️

    • Anonyymi00004

      Johanna Tukiainen on tulistunut ex-ystävälleen Milla Säilynojalle, joka taas muistuttaa, ettei strippari ja prostituoitu ole sama asia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2195
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      64
      801
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      790
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      706
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      511
      698
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      630
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      595
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      570
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe