Non meillähän on ainakin kolmea lajia jo maassa. Plejadelaisia on etelänavalla. Replitiantteja ja Setoja pitkin poikin.
Reptiliansit väittää että ovat maan alkuperäis asukkaita.
Aikojen saatossa maassa ollut useita eri avaruuden lajeja josita Anuakit tunnetaan ehkä parhaiten. Koska he loivat muka ihmisen.
Alienit on useaan otteeseen ottanut yhteyttä maan johtavien hallitusen johtajiin.
Setat teki Usalaisten kanssa sopimuksen, jossa Usa sai teknologiaa, mutta se on niin myrkyllistä että ihminen ei hyödy siittä. Ilmeisesti samaa jota Natsisaksa sai aikoinaan. Plejadelaiset olisi myös tarjonnut teknologiaa, mutta ihmisten olisi pitänyt luopua silloin ydinvoimasta ja aseista. Eihän USA sellaiseen voi suostua.
Eri alienien tekniikka on hyvin erilaista. Reptiliansi ja Annuakien teknologia on hyvin konservatiivista, näyttää jopa vanhanaikaiselta mutta ilmeisen tehokasta. Setojen teknologia enemmän lelumaista ja se mitä he tarjosi ihmisille sopimuksessa nykyihmiskunnalle käyttökelvotonta.
Kun taas Plejadelaisten teknologia menee yli hilseen tutkijoilta.
Reptiliansit on puolustanut maata useaan otteeseen, mutta nyt on tulossa uusi invaasio. Ihmisen tulisi myös kyetä puolustaan maata. Ongelma on se että eri alienirodut kun ei hyväksy ydinaseita.
16. heinäkuuta 1945 Maapallo lositi avaruuteen kaikiin Linnunradan tietoisten rotujen sensoreihin. Se oli ihmiskunnan yksi isoimpia mokia, on sanottu. Ja nyt 2027 saamme vastata sen seurauksista.
Ufo invaasia 2027 ennustettu
11
135
Vastaukset 11
- Anonyymi00001
Asiaa on helppo pitää ihan fliopipo hommana, kunnes se on housissa ja silloin se on jo myöhäistä.
Onneksi filmiteolisuus pitää huolen että ihmisten muistissa on alien hyökkäys, Filmeissä me aina voitamme, mutta todellisuudessa jos emme tee mitään, me häviämme.
USA tietää asian ja yrittää sitä saada mailmalle! Ronald Reagan sai tietää että maata kohti on tulossa porukkaa. Trump siittä hyvin tietoinen ja käskenyt varautua! EU paskiaiset vaan sotii Ukrainassa. Se vituttaa Trumppia!
Trump tarvii alen sotaa koko mailman! Myös Kiinan ja Venäjän.- Anonyymi00002
Saatanan paskahousu! Ja ketä vituttaa enemmän kuin Trumppia!
- Anonyymi00003
Anonyymi00002 kirjoitti:
Saatanan paskahousu! Ja ketä vituttaa enemmän kuin Trumppia!
Koukkuapa tietty kun oikeita ufoja ei vaan näy sitten millään vaikka kuinka rukoilisi ja anelisi uskonisiltään suviseuroissaan.
- Anonyymi00007
Anonyymi00003 kirjoitti:
Koukkuapa tietty kun oikeita ufoja ei vaan näy sitten millään vaikka kuinka rukoilisi ja anelisi uskonisiltään suviseuroissaan.
Taisteletko täällä omaasi vai jonkun toisen sielunvihollista vastaan?
- Anonyymi00004
Ei ole tulossa ufoinvaasiota, vaan tason nousu 3D stä 5D hen. Ufoilmiö on osa muutosta ja siksi ufot ovat esillä kongressitasollakin. Osa ihmisistä kuitenkin vastustaa menossa olevaa siirtymistä korkeampivärähteiseen maailmaan.
- Anonyymi00005
On tiedossa, että koko maailma tulee näkemään totuuden vieraista aluksista suurten kaupunkien yllä ja kenellekkään ei jää epäselvää asiasta. Odotellaan nyt vaan reilun vuoden vielä. Ihmisen toiminta vielä voi muuttaa sitä aikataulua. Ihminen tällä hetkellä niin paha, että mitä tahansa voi sattua vielä.
- Anonyymi00006
Anonyymi00005 kirjoitti:
On tiedossa, että koko maailma tulee näkemään totuuden vieraista aluksista suurten kaupunkien yllä ja kenellekkään ei jää epäselvää asiasta. Odotellaan nyt vaan reilun vuoden vielä. Ihmisen toiminta vielä voi muuttaa sitä aikataulua. Ihminen tällä hetkellä niin paha, että mitä tahansa voi sattua vielä.
Nytkö te jo alatte lipsua ennusteesta, vaikka vain viikko vasta kulunut?
- Anonyymi00010
Law of Onen mukaan viimeinen kolmen 25 000 vuoden jaksosta on täyttymässä, eli siis 75 000 vuotta tulee täyteen nyt. Jokainen 25 000 vuoden jakso sisältää sadonkorjuun, jolloin sielulla on mahdollisuus siirtyä 5D -maailmaan, tai jos siihen ei kykene niin sitten kyseinen sielu jää 3D -tasolle.
- Anonyymi00011
Anonyymi00010 kirjoitti:
Law of Onen mukaan viimeinen kolmen 25 000 vuoden jaksosta on täyttymässä, eli siis 75 000 vuotta tulee täyteen nyt. Jokainen 25 000 vuoden jakso sisältää sadonkorjuun, jolloin sielulla on mahdollisuus siirtyä 5D -maailmaan, tai jos siihen ei kykene niin sitten kyseinen sielu jää 3D -tasolle.
Siinä on hyvä läjä jargonia, joka ei tarkoita paljoa ilman määritelmiä.
- Anonyymi00008
Olen skeptinen näiden ajankohtien kanssa ilman selkeää evidenssiä. Pahimmillaan tämä alkaa muistuttaa uskonlahkon toimintaa, ja pettymykset seuraavat toisiaan kun mitään ei tapahdu ja ajankohtia rukataan aina eteenpäin. Samalla kysymys itse ilmiöstä alkaa menettää uskottavuutta. Aihepiiri on sellainen, että olisi naiivia kuvitella, että disinformaatiota ei pyritä kylvämään, jotta kysymysten esittäminen ja asioiden tutkiminen lakkaavat tai vähintäänkin vievät harhapoluille.
- Anonyymi00009
Vieraitahan on maassa suurina laumoina, mutta kaikki eivät tiedä sitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 721148
- 1011100
Olet nainen ollut vaikein rasti
Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔73972Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i23963Kuhmolainen opettaja tuomittu vainoamisesta
https://yle.fi/a/74-20248184 ”Kuusikymppinen kuhmolaisnainen piinasi naapureitaan lähes kahdeksan vuoden ajan. Nainen22897Anteeksi J-mies
Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t126890- 129838
- 58795
Kenen viisautta on ollut laittaa tie väärällä murskeella pilalle
Kenen viisautta on ollut kun Siimeksen/Kylmänpurontie pantu pilalle kun on ajettu liian karkeaa mursketta. Rengasliikke27761Elämäni biisi -paljastus: Tänä lauantaina 26.9. nämä julkkikset istahtavat sinisille sohville!
Katsotko Elämäni biisiä? Elämäni biisi on monen suomalaisen suosikki. Vieraslista lauantaina 26.9. tarjoilee vieraita m6738- 45686
Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol46681Koska Martina viettää aikaansa lapsiensa kanssa
Äiti vaan juoksee miehen perässä Tallinnassa, Lontoossa, Turussa. Kyllä oli kätilö oikeassa, kun sanoi, että ei olisi ka143642Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen
Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok132642- 19627
Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen
Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast48620- 48604
Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille
Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.80602Mihin Asiakirjat ovat voineet kunnasta kadota???
LUE kuinka verorahoja haaskattiin Yle: Ähtärin pandalaskelmat salattiin ja hukattiin - Satakunnan Kansa https://share.56601- 35600