Miksei mopoiliat vaadi..

....60km/h nopeusrajoitusta nopeille, olis varmaan hieman turavallisempaa ajella autojen seassa laillisesti.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi mopoilla pitäisi ajella autojen seassa? 🤔

Ja mihin muka mopoja edes tarvitaan, kun on sähköpyörätkin jo keksitty? Eikö nekin kelpaisi, kunhan lisätään niihin vaan kova varoitusääni jonneille.

Äänestä
  • Ja sitten sähköpyörät pyöräteille 👍

    Äänestä

Siksi kun ketään ei kiinnosta mitä jotkut jonnet "vaatii".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

....60km/h nopeusrajoitusta nopeille, olis varmaan hieman turavallisempaa ajella autojen seassa laillisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu