Mulla ei ole mitään salaisuuksia

Muuta kuin näitä terveysvaivoja. Ei nekään oikeastaan nolota. Kun en niille mitään voi. Tk: ssa eivät tee niille mitään.
3136
5Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jaahans.
Mitäs vaivoja tällä kertaa?
😷
🩺
🥼🧤
👖

2Äänestä

Avoin sielu 😊

2Äänestä

Ei sairauksiaan tarvikaan hävetä.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muuta kuin näitä terveysvaivoja. Ei nekään oikeastaan nolota. Kun en niille mitään voi. Tk: ssa eivät tee niille mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu