rikki mut ihan kävelevä robo kummiskin

elämästä katos värit mut kyl tätä sietää oon semmone varjo siit mitä olin joskus

</3
768
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

en ikin puhuist näist muille itkis missää kosk isoiki ongelmii ku saat jotai ni myös menetät mut silti se iskee joka päivä vasten kasvoja ei maha minkää

1Äänestä

kaikki kaunis loppuu aikanaan mikään ei ole ikuista

1Äänestä
  • Ei muuten lopu ellei itse lopeta.

    1Äänestä

ihmissuhteet on toissijasia tyydyttäjiä kun oma elimesi riistetään mut ehk se oli just se hinta

1Äänestä
  • Leuka pystyyn aapeeäijä nykyään on vaikka mitä pilleriä ja pulveria tai vaikka ihan meditaatioita. Naiselta

    Äänestä

nyt oon vaa romukasa säkki

1Äänestä

Beibi kyl me selvitään. ❤️n-n

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

elämästä katos värit mut kyl tätä sietää oon semmone varjo siit mitä olin joskus

</3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu