Hotelli Korona?

Onko kukaan vieraillut? Tuntuu olevan täysil tuntematon hotelli kaikille, tai ainakaan kukaan ei tunnusta käyneensä :)

Haluiskohan joku tunnustaa ja kertoa mielipiteen?
1143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Luehan parin sivun takaisia juttuja...sinne olen kirjoitellut kokemuksia kyseisestä hotellista... ja kysele jos haluat jotain extraa tietää, koetan vastata!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nii kirjoitti:

Onko kukaan vieraillut? Tuntuu olevan täysil tuntematon hotelli kaikille, tai ainakaan kukaan ei tunnusta käyneensä :)

Haluiskohan joku tunnustaa ja kertoa mielipiteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu