Mita pensaa?

Mitä pensaa ja öljyä pitää käyttää 40 heppasessa nelitahtisessa Hondassa?
5714
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

95 ja 98 käy molemmat. Muista että nelitahtisissa ei sekoiteta öljyä bensaan.

Äänestä

Kannattaa kokeilla ihan 90-ja-jotain-oktaanista bensaa. Siitä en tiedä miten sinun honta toimii pensalla, se lienee jokin uusi polttoneste?

Äänestä

99:iä ja öljynä 10w-46

Äänestä

wiki kulkee puhtaalla löpöllä,niin miksei sitten muka joku honda?

Äänestä
  • Onkohan pakko vastata mitään jos ei oo mitään sanottavaa. 99 ja 0w-46.. Heh ku hauskaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyhymä kirjoitti:

Mitä pensaa ja öljyä pitää käyttää 40 heppasessa nelitahtisessa Hondassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu