Miksi ette tee

Anonyymi-ap

niin kuin aioitte, että häirikkö joutuisi maksamaan, koska siitä kerroitte vähän aikaan sitten! Se on täysin varmaa ollut jo siitä lähtien, kun muutin tähän asunotoon etten voi sietää häntä! Nyt olette taas yrittäneet pakottaa minua pitämään hänestä ja se ei vaan ole koskaan mahdollista minulle! En halua yhtään uutta ihmistä enää koskaan elämääni! Onko jotenkin vaikeaa ymmärtää sitä! Enkö minä saa olla sitä mieltä? Jospa sovittaisiin että joku projektin aloittajista ottaisi vastuun häiriköstä , koska tehän minun elämäni pilasitte, aloittamalla elämäni kauheimmat vuodet! Hyi teitä! En tule koskaan ymmärtämään sitä, miksi projekti ylipäätään aloitettiin ja vielä pahempaa oli se ,ettei minulle alun alkaen ei kerrottu häiriköstä mitään! Miettikääpä kuin tahoillanne miltä sellainen asetelma olisi teistä tuntunut! Olette yhtä kuvottavia kuin se häirikkökin!

1

<50

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001
      UUSI

      Meikkaaja maskeeraaja koulutus kiinnostaa edelleen. Mikään ei ole tosin ilmasta. En mä jaksa itteeni laittaa mut muit voisin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      81
      1069
    2. Teköäly löytää teidät

      Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani
      Sinkut
      190
      761
    3. Mikä on kaivattusi ikä?

      🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      40
      705
    4. Miesten vs naisten älykkyys

      Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br
      Sinkut
      205
      682
    5. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      160
      645
    6. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      100
      615
    7. Kaipaako eräs nainen J-miestä

      Salaisuutta voisi hieman raottaa.
      Ikävä
      38
      555
    8. Oletko kaivattusi tyyppiä

      Ulkoisesti tai henkisesti? Mitä veikkaat?
      Ikävä
      43
      532
    9. Pidin siitä miten

      Rauhallinen olit. Et menetä hermojasi kovin herkästi
      Ikävä
      24
      508
    10. Rohkeasti mies viestiä vaan

      Yllätä mut ja ota yhteyttä, vaikka luulet että en enää toivo sitä.
      Ikävä
      36
      484
    Aihe