Sofia antaa naurunaihetta

Sofia antaa tasaisin väliajoin naurunaihetta. Tällä kertaa nauramme hänen jatkuville ulosottoveloilleen vaikka hän esittää ökyrikasta bisnesnaista.

Kiitos Sofialle makeista nauruista 🤣
773
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Seiskan entinen päätoimittaja, tällä hetkellä Allerin palveluksessa taas oleva ja Sofian sarjoja tuottava, käytti Sofian hädänalaista tilannetta hyväkseen kun teki tästä aivan naurettavan sarjan?

Äänestä
  • Nyt Soila ehkä tekee seuraavaksi sarjan Ernasta ja emme voi välttyä pyllistelyltä. Ernan firman liikevaihto oli vuonna 2021 vielä yli 500 tuhatta mutta viimeksi enää 150 tuhatta. Eli se taitaa olla syy että sarja on tulossa. Ernahan oli jo mukana Soilan tuottamassa Grillit tulessa ja nyt sitten näyttää olevan mukana Pirunpeli tv-ohjelmassa.
    Ei iso perse enää myy koska alkaa olemaan pois muodista. Sonja Aiello taas, kun firma tehnyt jo kolme vuotta miinusta muutti äidilleen, otti pepputäytteet ja alkoi esittämään "ernaa" instassaan eli paljaan perseen pyllistelyä. Nyt jo samanlainen saunakuvakin kun Ernalla oli.

    Äänestä

  • Onhan se hätä, laskut maksamatta, tukan pesu, kynsi huollot, ym, teko härpäkkeiden huollot. Asunnon siivous ym extra luxus palvelut. Uusi elättäjä pitäs löytyä maksamaan erittäin kalliin elätti variksen ylläpito. Uudet luxus laukut ja uudet muoti vaatteet ja muut kustannukset.

    Äänestä

Sofia ei voi mitenkään esittää ökyrikasta bisnesnaista koska ei ole kymmeneen vuoteen tehnyt muuta kuin elänyt miesten rahoilla.

Äänestä

Aloittajan elämä 🥴 pyörii siinä, että miettii päivät pitkät Sofian elämää.

2Äänestä

Sisältö elämään löytyy kylläkin aivan muualta,aloittajalle tiedoksi...

Äänestä

Tällä kertaa nauramme? Ketkä me? Tupa täys porukkaa ja yhteisnauru?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sofia antaa tasaisin väliajoin naurunaihetta. Tällä kertaa nauramme hänen jatkuville ulosottoveloilleen vaikka hän esittää ökyrikasta bisnesnaista.

Kiitos Sofialle makeista nauruista 🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu