Antaa olla....

🫩
8209
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jep

Äänestä

No? Mikä on hätänä?

1Äänestä

Mä oon sairaalassa.
Miehelle tiedoksi !
Naiselta.

En ny pistä tänne muuta tai syytä sille .

2Äänestä
  • Nytkö se tinder yllätys pullahti ulos? Onnea!

    1Äänestä

  • Nainen päätyi mielisairaalaan. Ohjeessa, joka on viranomaisille toimitettu, neuvotaan järjestävän julkinen alastonkohtaus kohtaus niin silloin ympäristö ymmärtää että tälle on tapahtunut jotain, mikä ylittää inhimillisen sietokyvyn rajayät

    1Äänestä

Hyvä että tulit vihdoinkin järkiisi! Parempi olisi tietenkin ollut ymmärtää se vuosia sitten!

1Äänestä

Antaisitpa olla. Elämäni oli äärimmäisen paljon parempaa ilman sinua

Äänestä

Eikä anneta!

2Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

🫩

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu