Näyttää vain minun kiinnostukselta. Säälittävä paska olet
Halusit että kaikki
Anonyymi-ap
19219
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
En halunnut sinulta tai sinusta mitään. Itse teit itsestäsi pellen.
Kuka tunnisti?
Joku, joka valehtelee. 🤭
Ai minä tein kun ahdistelit minua koko ajan
Ai ajatteletko, että olen tehnyt itsestäni pellen? Se kertookin enemmän sinusta kuin minusta. Sivusta
Miten susta tulikin noin ruma 🙋🏼♂️
Hauskas ku joku mistasukainen J alkava nainen on toi läski ruma ties mitä kauheaa ... haukka keräävä
Minä jota täällä noin leikitään miin
Nauran ...
En puutu koska olen jo sairaalassa
Kun mieli hajosi ja kannan
Vastuuta
Toisinnkun te yli 50 vee teinit...🤣😅
Ei täällä voi näyttää kiinnostusta, kun siitä saa heti vähintäänkin sapiskaa. Ei edes ikävästä voi kirjoittaa, kun tulee sanomista.
Saksa? Taas? Hyvältä näyttää!
https://www.hs.fi/kirjeenvaihtajat/art-2000012205283.html
"IBM".
Mua itseä henkilökohtaisesti ärsyttää se, että täällä on ihmisiä jotka oon nähny ehkä 20v sitten urputtamassa minulle ja minulla olis semmoista sanottavaa heistä, että varmasti tulis vähän paha mieli. Tai sitten voisi nolata niin, että sille ihmiselle ei jäis muuta vaihtoehtoa, kuin väittää, että on nyt tullut uskoon.
No niin, näin siis ajattelet minusta tänään. Selvähän se sitten. Sanotko tuon kaiken myös päin naamaa kun seuraavan kerran nähdään?
-R-
En ota enää mitään riskejä. Sinulla on oikeus mielipiteeseesi en halua olla tekemisissä kanssasi enempää kuin on pakko.
Halusit klassikoita ja niitä sait eli et tykkää klassikoista eli kirjoista ollenkaan.
Klassikkokirjat ovat ajan testin kestäneitä teoksia, kirjoja, jotka vaikuttavat yhä yhteiskuntaan, ajatteluun ja kirjallisuuden kehitykseen.
Tunnettuja esimerkkejä:
Ylpeys ja ennakkoluulo
(Jane Austen, 1813)
Ukko Goriot
(Honoré de Balzac, 1835)
Tuhat ja yksi yötä
(800-luku)
Mistä helv kiinnostuksesta? Turha aloitus tämäkin.
en ole tietääkseni kenestäkään kiinnostunut.
Tykkäät siis kevyemmistä jutuista.
Tyttökirjoista, hyvän mielen parantavista kirjoista, helppolukuisista kirjoista.
Älkää omiko näitä turhaan