Onhan sinulla kaikki hyvin Timo M?

Ikävä on 🩷 toivon, että tapaamme vielä 🩷

P
11198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Yöks....

Äänestä

söpöläiset

Äänestä

"Ajelen täältä Hämppyvaarasta just sinne Paloman Joelle...". -88,88888

Äänestä

Muna märkänä juoksee pitkin tinteriä.

Äänestä

.Yöksy

Äänestä

Lähde mies lenkille tänään kanssani?

Äänestä

🩷🩷🩷🩷

Äänestä
  • 🩷🩷🩷🩷🩷

    Äänestä

Timo Mulkku ja perse

Äänestä

Onko toi p niin kuin palstagubbe?

Good night hälle.

-joku jostain vain-

Äänestä

Ei oo ukkeli

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ikävä on 🩷 toivon, että tapaamme vielä 🩷

P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu