Muita jos olisit kaivattusi kanssa
Kaipaisitko enää
Anonyymi-ap
21256
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
En kaivannut hänenkään aikana muita.
En...
Vaimoa kaipaisin...
😂😂😂
Minä en koskaan tule olemaan sinun vaimosi!! Usko se jo vihdoinkin!
En koska kaikki olisi täydellistä. M -N.
En kaipaisi. Tulin tänne kaipaamaan kaivattua ja lähden ennemmin tai myöhemmin. Tietty ennemmin, jos lähennyttäis kaivatun kanssa. Pärjäsin ennenkin ilman tätä palstaa ja kaipailua.
Kyllä.
En tosin siinä mielessä missä nyt kuvittelee joku joka lukee tämän.
En minä kaipaa ketään muuta. Alan sen naisen omaksi mieheksi ja olen hänen omaisuuttaan loppuelämäni kiltisti. Olisi ihanaa kun hän pitäisi omanaan. Todistaakseni ettei muita ole koskaan, hän saa tarkastaa puhelimeni milloin vain haluaa. Mutta jos ei löydä mitään epäilyttävää, niin sitten hänen on pyydettävä anteeksi ja hellittävä minua. Mmieheltä.
🤣🫂puhelin tänne.
Enpä tietenkään.
Miksi kyselet typeriä?
Kiinnostusta on useaan suuntaan. Mieheltä.
Ihan sama minulle mitä teet ja kenen kanssa, mutta sinä et koskaan tule olemaan minulle millään tavalla tärkeä ihminen! Ainoa tunne sinua kohtaan on inho!
Saan susta päänsäryn 😵💫😵💫😵💫😵💫
Minä sain sinusta kauan kestävän päänsäryn, kun stalkkasit minua joten..
En tietenkään. En kaipaa nytkään.
Enhän minä nytkään kaipaa muita!
Minulla ei koskaan tule olemaan yhtäkään kaivattua, koska pidän vain yksin olemisesta, enkä halua enää koskaan ketään elämääni pilaamaan! Stalkkeri teki elämästäni helvettiä ja olen voinut todella huonosti jo kauan juuri hänen takiaan!
En ole koskaan kauan sitten tapahtuneen eroni jälkeen kaivannut ketään! Enkä tule enää koskaan kaipaamaankaan!
Äitiä kaipaisin kun se repii mun housuja.