On se ihme kitisijä Satakunnan Kansan palstoilla. Ei tiedä kyllä jääkiekosta mitään!
Vastaukset 7
- Anonyymi00001
Se kitisee ihan joka asiasta, johon komme toi. Kosketuksen puute ja yksinäisyys on tehnyt tuhoja. Eipä ihme. Kuka jaksaisi hengailla miespuolisen katkera-Kaarinan kanssa.
- Anonyymi00002
No no pojat. Minä olen perheellinen nainen ja saan esittää omia mielipiteitäni sk:ssa. Niin ja jääkiekko on ihan hanurista. Aikuiset miehet luistelee jonkun mustan kiekon perässä. Säälittävää.
T. Gerttu- Anonyymi00003
nin kun pitäs luistella sun mustan karvakääryleen perässä :D
- Anonyymi00004
Anonyymi00003 kirjoitti:
nin kun pitäs luistella sun mustan karvakääryleen perässä :D
Tää oli kyl hyvä. Nauroin ääneen raakkuen kuin mikäkin Jolenen terassilla rääkyvä pubiruusu.
- Anonyymi00005
Anonyymi00004 kirjoitti:
Tää oli kyl hyvä. Nauroin ääneen raakkuen kuin mikäkin Jolenen terassilla rääkyvä pubiruusu.
Terassilla on kovia tyyppejä, ulkona on jo kylmä.
- Anonyymi00006
Joo Gurtulla ei ole mitään ideaa kehittää toimintaa kunhan parkuu omaa saamattomuuttaan. Ihme kun Satakunnan Kansa antaa tämän tyypin kirjoitella jatkuvasti.
Varmaankin yksi niistä haastatelluista joka antoi mielipiteensä Porin asukkaiden onnellisuudesta.
Ja niin eipä ole hallilla edelleenkään näkynyt😄😄 - Anonyymi00007UUSI
Epäilen, että ko. henkilö on itse asiassa sk:n oma toimittaja ja siksi ei viestejä poisteta. Trollaa sk:n lukijoita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 41099
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r160977Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216783- 62679
- 59676
- 67656
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21618Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?131591Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66579Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32558- 34537
- 55528
- 47465
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40463- 44460
- 30453
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.40443Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?94438Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri18430- 33428