Ulkonäöllisesti vai enemmän sisäisesti minusta?
Pidätkö miten
Anonyymi-ap
20275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Kaikesta pidän.
En osaa sanoa ❤️
Pidän susta läsnä, sillä selvä.
Pidän ulkonäöstä, mutta myös luonteesta. Olet napakymppi, täydellinen pakkaus, mittatyönä minulle.
Tule mun luo!
En tule koskaan sun luo! Veit minulta monia hyviä vuosia pois stalkkaamalla minua! Niitä vuosia et saa koskaan anteeksi minulta!
En kirjoittanut sinulle.
Ensi viikolla lähdetäänkin Ikeaan ! 👍🏻
Jos olet minua paljon nuorempi, niin en pidä sinusta kummallakaan tavalla! Etkö ole vieläkään ymmärtänyt sitä!!
Minulle taas nuorempi m on suuri ihastukseni.
olisit täydelline mulle
Miksi pitäisi yrittää erottaa sisäinen ja ulkoinen kun sisäinen elämä näkyy suoraan ulkoisessa olemuksessa.
Pidän kaikesta. Aivan kaikesta.
En kehunut ulkoisesti silloin koska en halunnut meille sellaista asetelmaa, että hän hakee tukea ja minä annan sitä. Halusin hänelle parempaa eli että hän oppii itse tykkäämään itsestä ensin.
Pidin molemmista yhtä paljon ja ne mitkä oli hänelle epävarmuuksia, jotka pystyin hoksaamaan, niin niistä myös. Kaipasin paljon häneen kiinni pääsemistä ja koskettamista henkisesti ja fyysisesti. Kaipaan yhä koska tykkäsin hänestä tosi paljon.
Pidän kummastakin yhtä paljon 🩷🤍
SEKÄ ETTÄ🔥❤️❤️
Sisäisesti pidän mutta ulkonäkösi pelastaa niillä hetkillä kun sisäisesti käyt hermoille.
olet mulle olemassa enemmän kuin muut
olin kuullut sanan, en tiennyt mitä se on
kunnes sinusta tietää sain
ennen uneksin kaikesta siitä
mistä eläimetkin kai
sait minut unelmoimaan enemmän kuin ihmiset luulen
korkeammin kuin ihmiset
olet mulle enemmän kuin ihminen
Olen vain aito ihminen luonnon ja elämän syleilyssä. Ehkä olen kuitenkin tavallista enemmän ”luonnonlapsi”, osaan ja haluan nähdä asiat enemmän luonnon ja ihmisen kannalta. Olen myös niin rehellinen, etten osaa käyttää muita ihmisiä hyväksi, luonne estää toiselta ihmiseltä ottamisen ja haluan antaa luontaisesti jos minulla on jotain annettavaa. Sinussa on paljon hyvää ja aitoa, paljon samaa kuin minussa.
En tiedä kuka olet! Kärsit täällä palstapsykoosista, niin kuin varmaan minäkin. Viisainta on vain unohtaa minut. Oon tavallinen tyyppi joka kärsii dissosiaatioista joskus, pidän taukoa nyt palstasta tuun sitten joskus takaisin todennäköisesti en kuukausiin tai vuosiin.
Pidän vain ulkonäöllisesti ikäisistäni tummatukkaisista miehistä lyhyistä miehistä ystävyyden merkeissä!