Olisko kiva jos

…………
12150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Mitä?

Äänestä
  • Arvaa

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Arvaa

    Mä haluaisin sitä!!

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Mä haluaisin sitä!!

    Miten?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Miten?

    Unohda,sul on lyhyt!

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Unohda,sul on lyhyt!

    Kuulin että se pää on löysä jos mies käyttää myös viagraa. Eikä ole terveellinen käyttää pitkiä aikoja

    Äänestä

Kyllä olisi. Ja kappas, olihan niitä, kunnon rukiisia karjalanpiirakoita jääkaapissa. Voita ja oltermannia päälle, pikkuinen lämmitys ja nam nam. Kiitos vinkistä!!

Äänestä

Rakasteltais.

Äänestä
  • Tilaa temusta vaimo! 🤣

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Tilaa temusta vaimo! 🤣

    En tilqq teemusta

    Äänestä

  • Koska

    Äänestä

Voi ei, etkai sinäkin. Te olitte niin hyvä pari.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

…………

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu