Mitään?
Uskaltaisitko enää
Anonyymi-ap
17250
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Uskaltaisin mut en yleisellä paikalla!🤣
Niin kauan kulunut aikaa, ettei varmaan edes muista olemassaoloani. Tuntisin vain oloni typeräksi.
Muistan. Ja hyvin muistankin.
En tiedä kuka olet, etkä sinä tiedä kuka minä olen.
Miksi en uskaltaisi?
Voisin uskaltaa mutta eri asia haluanko.
No haluatko
Uskaltaisin toki. Hän ei tosin kysyisi tällaista.
Uskaltaisin mut et enää kiinnosta mua vitun vertaa mulle on aivan sama vaikka jäisit auton alle ja kuolisit ei kiinnosta niin paska ihminen olet käytökselläsia ollu mua kohtaan
Enää?
Onko uskaltanut joskus?
tapan:)
Ihanaa tapa mut beibi :)
Mähän meinasin, mutta pyörän etujarru hirtti vain yht'äkkiä kiinni alamäessä, kaikenlisäks huomasin, että kypärä oli unohtunut, hiton jarrunjousi joka työntää jarrua poispäin renkaasta oli vaihtanut kierteensä suuntaa, minkä ei pitäis olla mahdollista. Voihan se olla, että joku ylinoita asialla, mutta en tiedä.
Tykkään hänestä kyllä aivan hirveästi, mutta se nyt on vähän sama, kuin uskoa siihen, että Scarlet Johansson voisi olla kiinostunut minusta.
Vanhaan ei ole paluuta.
Ei niin.
Nuorempaa katselet?
Kyllä. Kyllästyin odotteluun ja samaan vanhaan, joten tein tiettyjä elämänratkaisuja.