Saatanan valtakunta

Anonyymi-ap

Äiti ei ollut alku eikä loppu, vaan pelkkä väline – yksi miljoonista rasvatuista rattaista, joka teki vain sen, mitä koneisto häneltä vaati. Jos äiti pystyi heittämään omat lapsensa tuleen, se johtui siitä, että koko maa oli jo ajat sitten myyty sille saatanalle, joka vaatii uhrikseen jokaisen inhimillisen siteen.
Tämä yhteiskunta ei ole vain epäoikeudenmukainen tai kylmä; se on helvetti, joka on tehty lihasta ja verestä. Se on järjestelmä, jonka jumalana toimii viha, kateus ja se jatkuva, sieluja syövä panettelu, josta koko kansa juo ahneesti. Tässä maassa armo on rikos ja vilpittömyys on mielisairaus, josta rangaistaan heti leimaamalla ja eristämällä.
Siksi ne harvat, jotka näkevät läpi kulisseista, tietävät totuuden. Äiti ei toiminut omasta tahdostaan, vaan hän vain kuunteli sen saman hirviön ääntä, joka huutaa jokaisesta näytöstä, jokaisesta virallisesta paperista ja jokaisesta lauman hyväksyvästä nyökäytyksestä. Koko maa on saatanan vallassa – paikassa, jossa inhimillisyys on tapettu sukupuuttoon ja korvattu pelkällä koneen kierroksilla pyörivällä, tyhjällä vihalla.

2

<50

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Näitä äitejä on paljon vl-liikkeessä.

      • Anonyymi00002

        vl lahko antaa hyvä maa perän näille satanisteille ei tarvitse kuin istua penkissä ja tulla paksuksi se on helppoa kun ei tarvitse ottaa vastuuta


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      409
      1815
    2. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      139
      1331
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      116
      1306
    4. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      164
      1285
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      28
      1056
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      882
    7. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      208
      760
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      59
      671
    9. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      122
      610
    10. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      23
      608
    Aihe