Mistä on karannut rakkikoira?

Täällä se räksyttää, puukko,puukko, puukko. selkään selkään selkään
Lauma, lauma, lauma.
Epärehellinen, kiero kiero kiero
Sika sika sika
677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Nyt rakki on luonut rakkien oman mielipuolisen sivuston

Äänestä

Puutteessa räksyttää un kukaan ei suostu panemaan paljaalla.

Äänestä

Olisitko ystävällinen ja söisit lääkkeesi säännöllisesti.

Äänestä
  • Miksi sinä et syö? Kannattaa hakea resepti, diagnoosihan sinulla jo on.

    Äänestä

no.mitä epärehellinen sika,puukotitko kierosti selkään laumassa?

Äänestä

Höpöhöpö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Täällä se räksyttää, puukko,puukko, puukko. selkään selkään selkään
Lauma, lauma, lauma.
Epärehellinen, kiero kiero kiero
Sika sika sika

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu