Siihen?
Olisitko valmis
Anonyymi-ap
47721
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 47
Vanhimmat
Mihin?
Joo....
Nyt kyllä lopetat tuon. Ei enää mitään jahkailua, vaan lyödään hynttyyt kerralla yhteen. Sillähän se selviää. Narinat pois.
Eipä olisi itsellä minkäänlaisia valmiuksia tollaiseen? Ensin pitää varmistua yhteensopivuus, ennen kuin aletaan miettiä suurempia asioita? Ennakoiminen on hyvästä, mielummin ajattelee järjellä enemmän kuin tunteella.
Erot eivät ole mitään leikkiä vain vaan ensinnäkin maksaa paljon ja toiseksi jättää mieliharmia ja murhetta paljon. Henkisen minän ylläpitäminen on arvokkaampaa kuin kevyt kenkäisyys. Kevyt kenkäisyys maksaa aina paljon.
Harvalla on varaa sellaiseen leikkiin, vaikka halua olisikin? Elämme aikoja, jolloin riskinottajat maksavat epäonnistumisista liian kovan hinnan, josta voi jäädä jopa pysyvä henkinen haitta muillekin kuin vain itselle. -sivusta.
??????????
mmmm🔥
E...❤️😘😋🥵
Mit vit?
Oli minulle ;)
Oli todellakin yksi tietty viesti juuri sinulle!
M--->E😘
E❤️❤️🔥🔥
Nelikirjaimiselle E:lle meni M:ltä, kyllä! 😘💘
Ei ollut sulle
Ehottomasti oesin
Närhi oksalla?
Gubbe hoitoon,se tuhoaa kaiken,hullu se on! Samate tuo toinenki ukko!
Siitä vaan, ei haittaisi ollenkaan!
Aina valmiina kuin partiolainen joka lähtöön 🫡
Oon ollut jo kauan.
Ei ole enää mitään miksen olis.
Kyllä olisin valmis Kultaseni... milloin vain ❤️🤰
👶🏼👶🏼👶🏼👶🏼🙋🏼♀️👸🏼👸🏻🔥💫🌛✨🪐♾️🔥
Jaa mihin? Että laitettais taas vähän kermavaahtoa letun päälle vai ?😛
Olisin👍
En todellakaan ole! Enkä tule sitä koskaan olemaankaan! Usko jo viimeinkin etten halua enää koskaan yhtäkään uutta ihmistä elämääni!
Ja kohta rupeaa jurorut leviämään jos korvauksia ei makseta!
Olen ollut jo pitkään valmis.
Sama!
Samoin täälläki
En ole ikinä valmis moderniin suhteeseen.
Jos ei ole halua muuttaa yhteen niin siinä on kyse paremman odottelusta.
Asukaa siäl mehtäs,karhut ja sudet pärjää teidänlaisten kera!
Saan tämmöistä viestiä, otan sen ilolla vastaan ja vastaus on myöntävä.
Avoimuus on hyvästä. Mitä nopeammin molemmille on selvää, ettei suhteella ole tulevaisuutta, sitä parempi.
Varmaan sinulla niin. On olemassa kuitenkin erilaisia elämänkuvioita ettei yhteen muuttaminen käy. Toisinaan etäsuhde toimii paremmin kuin hyvin. Pari voi silti olla täysin sitoutuneita toisiinsa vaikka asuu erillään. Luonnekysymys.
Kolmen vuoden harkinta-aika on ollut oikein hyvä ja riittävän hidas etenemis tahti. Se on kuitenkin näyttänyt sen, että jos tämä ei olisi jotain erityistä niin ei tämä olisi näin pitkään kestänyt varsinkin tällä tavalla ettemme ole pitäneet toisistamme varsinaisesti kiinni määritelmillä vaan kulkeneet käsikädessä rinnakkain tänne saakka ❤️ S
Opintolinjan vaihtoon? Kyllä. Opiskelijavaihtoon? Kyllä.
Löytään elämäni miehen? Kyllä.
Järjestys satunnainen.
Antamaan mulle pienen kurinpalautuksen tällä?
https://cornertime.github.io/
Kuka mihin
En 😑
Ylikypsää.
Haluatko mitalin vai laitetaanko suoraan lippalakki?
Niinku silleen oloon vai? Oletko 13 v?
Sun pitäis opettaa mua kun en enää ehkä osaa.
Kun nyt ensin vaikka nähtäs...
kyl.
Missä? Milloin?