Ihme juttuja liikkuu ihmisistä tää kylillä. Onko tää ihan normaalia täällä?!?
Kukahan juoruilee kankaanpääs
Anonyymi-ap
34798
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Mene töihi ja selvitä asia itte äläkä täällä itke
Aivan normaalia kpäässä.
Mene töihi
Suomen eduskunnassa lienee kolme sankarieläkeläiskenraalia, kaksi everstiä ja kaksi majuria. Sotatohtoreita kaksi ja sotamaistereita kolme.
Mene töihi
Hauska paikka kyllä kun kuoleetkin kävelee vielä muiden joukos :D
Mene töihi
KAIKKI.
Mene töihi
Tiedän yhden perheen ainakin jossa kaikki juoruämmiä ja valehtelijoita.
Mene töihi
Ihme touhuu ku haluu pilata ihmisten elämän ihan vain perättömillä juoruilla!
Mitä tosta niinku hyötyy kukaan?!?
Mene töihi
Kateus.
Ratkaisu: Levitä itte itestäs juorut niin tiedät mitä juorutaan.
Mene töihi
Älä valehtele ja mene töihi
Oikeampi kysymys olisi, kuka ei juorua Kankaanpäässä? Omista tuttavistanikin joku jahopää täällä vielä jaksaa jauhaa,vaikka kyseisestä rikkeestä jo vuosia ja kaveri elänyt sen jälkeen ihan normaalisti.
Jopa kuolleista täällä levitetään juoruja,tai pengotaan vanhoja asioita, ei kyllä voi käsittää
Parempi olla välittämättä mitä muut mahdollisesti puhuvat tai eivät puhu. Keskittyen elämään niin kuin parhaaksi näkee.
Jep, on kyllä sairasta porukkaa!!!
Kyllä ja miehet vielä ehkä kovempia juoruajia kuin naiset. joskus niin innokkaita ettei meinaa keriitä kahvion pöytään, kun on kilkattamassa kuulemisiaan.
Miehenä pitää tunnustaa, että tämä on aivan totta. Nykyään yleistyneen ämmämäisen veivikaulan tunnistaa yleensä habituksesta. Pituutta vajaa 180, painoa alle 70, kokoonsa nähden suunnattoman suuri pää ja kaidat kasvot. Päässä yleensä lippalakki ja leuan kärjessä muutama haiven pillukarvaa. Vielä jos hohottelee tyhjää ja hinkkaa jatkuvasti puhelinta, niin mätsi on jo melkein sata prosenttia. Seurasin muutamia vuosia sitten sivusta yhden edesottamuksia ja ymmärrän täysin miksi heteronaisensa luopui miesvauvan pitämisestä.
Persut.
On normaalia
Mä voisin nimeltä sanoo muutaman ämmän. Ovat itse niin epävarmoja itsestään että pitää muista keksiä juoruja ja puhua paskaa sekä muunnella totuutta ettei omat viat vaan paljastu.
Minäkin voisin sanoo muutaman ämmän nimen
TäYTTÄ PASKAA. Puhuvat..eivät ymmärrä pitää suutaan kiinni kun eivät huomaa omia tyhmyyksiä ja mokia
Vanhat ämmät cittaris..voi että mua ärsyttää..
ST 1 Seltä löytyy muutama juoru yrittäjä.
Taksi yrittäjä joka tunnistat itsesi ST 1 juoruilijana .
Miti kuka olet ?
Toisin sanoen koko kylä täynnä samaa ryhmää. Puhutaan paskaa ihmisistä...
Te pahimmat juoruajat ja paskanpuhujat löydytte kyllä täältä.Nimettöminä täällä huudellaan....
Mene sinä juntti töihi
Osuiko !