Ministeri Järvi tiedottaa

Pookihan se suvereenisti ja kiistattomasti paras radio on. Pookille on saatava lisää taajuuksia Suomeen ja sassiin! Makuasioista voi kiistellä. Näin se asia kuulkaas on.
5<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kierrätetyt vitsit harvemmin toimii....

Äänestä
  • Tämä ei ole mikään vitsi, tämä on faktuaalinen kaikkien faktojen äiti eli tosiasia.

    Äänestä

Suomen radiopuolue SRP tulille ja parru kovenee! 👍🍺📻

Äänestä

Pooki on ulan kuningas. Ministeri Järvikin kuuntelee Pookia. Se on jämpti!

1Äänestä

En luota ministereihin, mutta tämä "ministeri" on nyt kyllä täysin oikeassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pookihan se suvereenisti ja kiistattomasti paras radio on. Pookille on saatava lisää taajuuksia Suomeen ja sassiin! Makuasioista voi kiistellä. Näin se asia kuulkaas on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu