Missä mun PR-nainen on

Siinä on oikea nainen, ei mikään turhake. Ajaa hyvällä autolla. Ja kyllä, haluaisin hänen elämänsykkeeseen kiinni.
8151
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

PR nainen???

Äänestä
  • Jep.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Jep.

    Mitä se PR tarkoittaa?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Mitä se PR tarkoittaa?

    Tekee edustustehtäviä

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Tekee edustustehtäviä

    Sullekin, vai edustaako vaa itteään?

    Äänestä

Olet ihastunut mielikuvaan.

Älä imaise pettymystäsi,
kun tulee tilaisuus.

Äänestä
  • Tylykö sitten olet? Pois turha vaatimattomuus.

    Äänestä

  • Jos Nilfisk unohtu kotiin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Siinä on oikea nainen, ei mikään turhake. Ajaa hyvällä autolla. Ja kyllä, haluaisin hänen elämänsykkeeseen kiinni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu