Se älytön melu musiikki korvia repivällä tyylillå,sammuttaa värien ja valojen ihastelut lyhyeen. Mutta miksi se karsea melu aina joka tapahtumissa??
Valotapahtumassa melutaso liian korkealla.
Anonyymi-ap
1174
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tuo on totta. Epämusikaalinen meteli aktivoi ihmisen automisen hermoston negatiivisesti jolloin positiivisestakin visuaalisesta kokemuksesta ei nauti kunnolla.
Rauhallinen klassinen taustamusiikki vaikuttaisi miellyttävämmin.
Kyllä se melu taso ylittäää stressi rajan. Ei keskity katsomaankaan sen hirveän melusaasteen takia. Kaunis,hiljainen tausta musiikki tai ei mitään älämölöä häiritsemään. Pilannut joka vuosi.
Melusaaste ja valosaaste kovaan hintaan!
Hanki korvatulpat ja silmälaput jos noin henkeen ottaa
Ei valkoihoinen hengitä korvillaan. Eikö kotoutumisoppaassa kerrottu?
Valohelvetti pitäisi kieltää lailla. Pimeys kunniaan.
Kiitos hienoista valoefekteistä, risuja melusaasteesta.
Bussilinja S5 matujen melutaso voittaa tämänkin!
Sama linja 12,tukahduttavan pahalle haiseville parfyymi matu miehet tekee matkustamisesta ikävää. Kuskien sanottava hajusteista.
Sonnan hajun peittämiseen niillä menee aina puoli pulloa Tokmannin Xnanel partavettä ja vielä se tulee läpi!
Tuo on varmasti totta. 😂😝