Miksi nuori kaunis nainen

menee johonkin rasvaimuun? Kysyn vaan!!!!?????
559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Menee sen tähden kun on julkkisten kakara....

Äänestä

Kuka käski mennä johonkin pakaroitten pienennökseen? Kyllä tämä maailma on sairas!!!!--- Ja toiset ihmiset haluaa isommat pakarat ja hehtaarin kokoiset ryntäimet.

Äänestä
  • pakarat ? tottako? Tämä rasvaton tyttö?

    Äänestä

Median luoma ulkonäköpaine. Yhteiskunnan vika.

Äänestä

Itsetunnon puute. Puuttuu uskallus olla sellainen kuin on. Pelkkiä lampaita kaikki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

menee johonkin rasvaimuun? Kysyn vaan!!!!?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu